X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wysoka temp. a @ - możliwe??
Odpowiedz

Wysoka temp. a @ - możliwe??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, może Wy będziecie mądrzejsze ode mnie - od owu moja temperatura utrzymuje się mniej więcej na poziomie 36,8 - jak dla mnie b. wysokim :P W poprzednich cyklach już 2-3 dni przed @ temperatura spadała, a tym razem dziś moje plamienie przerodziło się w @, a temperatura poszybowała jeszcze o 0,03 st. w górę. O co chodzi?? Wczoraj robiłam test, ale wyszedł negatywny. Przeziębiona się nie czuję, nie mam też klasycznych bóli brzucha jak przy @, ale jednak powolutku sobie ciurka...

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdabalbina jak najbardziej temperatura w trakcie okresu może być podwyższona. Zdarza się, że temperatura spada przed, w trakcie okresu, a czasem po... Spotkałam się już z przypadkami, że spadała dopiero w pobliżu owulacji, więc nie ma na to reguły.

    Maluszek lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • magdabalbina Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 19 maja 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Asta za odpowiedź, bo ja już zaczynałam sobie wkręcać, że jednak może jakimś cudem... No nic, niech ta @ się kończy, czas zacząć na nowo! :)

  • Madzik82 Autorytet
    Postów: 1476 2787

    Wysłany: 19 maja 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez spada w polowie okresu jezeli Cie to pocieszy :)

    magdabalbina lubi tę wiadomość

    Nadia, 24.02.2015 godz. 15:25
    3080 gram szczescia i 53cm radosci!!
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 23 maja 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na ogół spada 2 lub 3 dnia @ :)

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ