X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów wysoka temperatura caly cykl
Odpowiedz

wysoka temperatura caly cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobnie :( tez podejrzewam ze cykl bezowulacyjny :(

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek ja zwykle w pierwszej fazie mam dosc wysoka tempke ok 36,7, wiec sie nie lam. Dzis ide na 1 monitorig, zobaczymy co tam sie dzieje :D

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moze owulka bedzie pozniej? Albo juz byla. Widzialam w galerii wykresy gdzie temp byla caly czas na tym samym poziomie, a na koniec zielona kropa :D . Oczywiscie moze to byc tez cykl bez owulki, no ale to mozemy tylko gdybac. Badz cierpliwa! :)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie jest zycie, nikt nie mowi, ze bedzie latwo, ale zyjesz, czujesz, masz kogos dla kogo jestes szczesciem i dlatego warto isc naprzod, nawet posrod kolcow :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 17:02

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 16 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jesli Ty ja stracisz, to znajda sie ludzie, ktorzy beda ja miec za Ciebie ;)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • ancymonek Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam podobnie, tzn temperatura nie spada mi z nadejściem okresu, a dopiero dobre kilka dni później, stąd bezsensu robię testy przed @ bo myślę, że ta niespadająca temp może oznaczać ciążę. Mierzę temp dopiero drugi cykl i właśnie zauważyłam taką prawidłowość, że poniżej 36,7 prawie nie schodzę, najwyższa temp zaś to 37,3. To jest normalne? W poprzednim cyklu owulacja była, ciekawe co będzie w tym.

    Vuko widzę, że ty też masz takie wyższe temperatury. Sama już nie wiem co o tym myśleć...

    16udw1d3p0r3seft.png
    km5siei3z7aaxj05.png
    3i494z17ayamajm5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ