Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wzrost teperatury a testy negatywne
Odpowiedz

Wzrost teperatury a testy negatywne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szyszynka Debiutantka

Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

Powiedzcie mi czy jest szansa na ciążę...Zrobilam juz 3 testy ciążowe i kazdy negatywny nie ma nawet cień cienia:( (dzisiejszy test zrobiony dzień po wyznaczonej @ przez ovu) a temperatura ciągle idzie do góry... Jak myślicie może testy są felerne czy bardziej zaburzenia hormonalne??

A to mój wykres

de2edc8c71bfe0322aec8bcab5f637fa.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 10:32

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz bardzo ładny :) ja bym poszła na betę, bo w juz będzie jasna sytuacja :) czasem testy nie wychodzą, po prostu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego