Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wzrost teperatury a testy negatywne
Odpowiedz

Wzrost teperatury a testy negatywne

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • szyszynka Debiutantka

Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

Powiedzcie mi czy jest szansa na ciążę...Zrobilam juz 3 testy ciążowe i kazdy negatywny nie ma nawet cień cienia:( (dzisiejszy test zrobiony dzień po wyznaczonej @ przez ovu) a temperatura ciągle idzie do góry... Jak myślicie może testy są felerne czy bardziej zaburzenia hormonalne??

A to mój wykres

de2edc8c71bfe0322aec8bcab5f637fa.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 10:32

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2014, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres masz bardzo ładny :) ja bym poszła na betę, bo w juz będzie jasna sytuacja :) czasem testy nie wychodzą, po prostu :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego