X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Zanik bólu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasionopataka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem 3 dni przed planowana miesiączka i ból piersi mi zanikł. Znaczy rano jeszcze był a teraz mogę je ściskać i nic. W tym cyklu nie staraliśmy się z mężem o fasolkę. Czy to zapowiada miesiączkę ? Dziś moja temperatura wynosiła 36,8 pod pachą. Brzuch mnie pobolewa. Czy ten zanik to coś nieprawidłowego ? Trochę się tym zestresowałam

  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też ostatnio tuż przed miesiączką (1-2 dni) przestały boleć piersi. Najbardziej bolą około tygodnia przed spodziewaną miesiączką. Być może niebawem dostaniesz okres po prostu.

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • Netka96 Koleżanka
    Postów: 192 11

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też zniknęły różne objawy przed. Ale zauważyłam, że ja tak mam po prostu ;)

    d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ