Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów zmiana daty owulacji
Odpowiedz

zmiana daty owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paaatiii87 Nowa

Wysłany: 13 lipca 2014, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, moze sie powtarzam, ale jestem tutaj nowa i jakos nie moge znalezc odpowiedzi na swoje pytanie;) mianowicie, obecnie jestem w 31 dniu cyklu, jakies dwa dni temu ovu wyznaczylo mi owulacje na 26 dzien, jednak po wprowadzeniu dzisiejszej temperatury przeniosl ja na 27. Mozecie mi powiedziec, czym to jest spowodowane?? z gory dziekuje za odpowiedz ;)

Paaatiii87
    fecd035f5970af04296620e86919d04f.png
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 16 lipca 2014, 15:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF nie wyznacza owulacji. Owulkę można wyznaczyć tylko i wyłącznie poprzez monitoring owulacji. ŻADNĄ metodą obserwacji NIE wyznacza sie owulacji tylko dni PŁODNE i NIEPŁODNE. A to kiedy OF wyzancza dni płodne często mija sie z prawda więc lepiej sie tym nie kieruj bo będziesz mieć mętlik w głowie i przegapić najbardziej płodny okres :)

U Ciebie pierwsza wyższa temp. była 29 dc a dni płodne skończyły się 32 dc więc nie tak jak OF prorokował :/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 15:41

Nona lubi tę wiadomość

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • paaatiii87 Nowa

Wysłany: 16 lipca 2014, 22:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, dzieki bardzo;)

Paaatiii87
    fecd035f5970af04296620e86919d04f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ