X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Zmienny śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bettylou93 Przyjaciółka
    Postów: 213 48

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim! Jestem nowa na forum i mam problem z odczytem swojego śluzu...zaczęłam mierzyć temperaturę w środku cyklu, ale tylko informacyjnie, staram się raczej odczytywać inne sygnały świadczące o owulacji. Może się wydawać, że będzie to głupie pytanie i pewnie jest ich pelno na forum, ale jednak je zadam. Od wczoraj z pochwy wyciągam "galaretki", ogólnie na zewnątrz jest trochę wilgotno. Raz sprawdzając wyciągamgalaretki, a innym razem jest tam taki lekko białawy śluz, raczej nie jest bardzo lepki. Nie wiem, czy miałam owulację, bo w niektóre miesiące miałam falę powodziową w majtkach i to u mnie zapewne znaczyło szczyt płodności i owulację, a im bardziej człowiek się zastanawia, tym się bardziej gubi. Cykle u mnie trwają 29-31 dni. Ostatnia miesiączka była 5 kwietnia. To moje pierwsze staranie...:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ