X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 5 tydz + 5dni brak zarodka
Odpowiedz

5 tydz + 5dni brak zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziś byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Na usg widoczny pęcherzyk ciążowy lecz bez zarodka. Lekarz zlecił betę hcg. Powiedział żeby się nie martwić, lecz ja boję się, że zarodek już powinien być.
    Jestem w 5tyg i 5 dni według ostatniej miesiączki.

    Agnieszka9120 lubi tę wiadomość

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze pewnie nie widac:-) Nie martw się, będzie dobrze :-)
    Pewnie ciąża młodsza.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być jeszcze za wcześnie, żeby było coś widać!


    Najlepiej zrobić betę hcg i później po dwóch dniach kolejny razu i znowu po dwóch dniach jeszcze raz. Jeśli będzie wzrastać to znaczy, że jest ok. W internecie są kalkulatory wzrostu bety.

    Ale ogólnie to głowa do góry i nie trzeba martwić się na zapas:)

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n1yzhj.jpg

    To moje zdj z usg, jak patrze w internecie zdjęcia usg z 6 tygodnia dziewczyn to widzę podobne. Mam nadzieje,że wszystko ok

  • Est Autorytet
    Postów: 1852 3098

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno !!! Na takim etapie to w ogóle nie ma o czym mówić! Jeszcze za wcześnie ale za jakieś 2 tyg będzie juz piękna dzidzia z bijącym serduchem.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    n59yupjy49d2u6s1.png
    l22ndf9hwok87b7m.png

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jest bardzo wcześnie może nie być zarodka, nie martw się na zapas, poczekaj dwa tygodnie i idź sprawdzić.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, byłam dziś na becie wynik 46419 czy to dobrze ?

  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem że łatwo mówić ale nie nakręcaj się tylko mysl pozytywnie ja też tak miałam bo owulacja była pózno i moja ciąża wg usg jest o 1,5 tygodnia młodsza niż wynikałoby to z daty ostatniej miesiączki:)

    gosiunia lubi tę wiadomość

    Justi2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra19 wrote:
    Hej, dziś byłam na pierwszej wizycie u ginekologa. Na usg widoczny pęcherzyk ciążowy lecz bez zarodka. Lekarz zlecił betę hcg. Powiedział żeby się nie martwić, lecz ja boję się, że zarodek już powinien być.
    Jestem w 5tyg i 5 dni według ostatniej miesiączki.


    Ja też byłam wczoraj na pierwszej wizycie u gin. Widać tylko sam pęcherzyk a zawiązki płodu nie widać jeszcze. Ciąża jest bardzo młoda bo owulacja była 23dc. Ja Od miesiączki jestem w 7 tyg i 0dni w ciąży. Bhcg mam prawidłową:-) mam brac dhupaston 2x1 i nie dzwigać więcej niż 5kg.

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandra19 wrote:
    Hej, byłam dziś na becie wynik 46419 czy to dobrze ?

    a zrobiłaś drugi raz betę po 48h? sama wartość bety nic nie mówi, ważny jest przyrost.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • Aleksandra19 Ekspertka
    Postów: 248 258

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    a zrobiłaś drugi raz betę po 48h? sama wartość bety nic nie mówi, ważny jest przyrost.


    tak, drugi wynik to 72716. Mój lekarz mówił,że jak wzrośnie o min. 50% to znaczy,że wszystko dobrze.

  • Adusia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w ciąży Według okresu to 9 tydzień, beta hcg mam na poziomie ponad 30 tys a zarodka dalej nie widać... Lekarze mówią, że trzeba czekać...
    Dzisiaj byłam u lekarza, lekarz niestety nic nie umie powiedzieć, byłam także u innego na konsultacji, który mówi, że wygląda na to, że wszystko jest w porządku... Ale bardzo się martwię... Czy któraś z Was miała kiedyś taką sytuację? Bo się pogubiłam, i nie wiem co mam o tym myśleć...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ