X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne 6 tc a pecherzyk ciazowy za maly bo 4mm...
Odpowiedz

6 tc a pecherzyk ciazowy za maly bo 4mm...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg OM jestem w 6tc,pecherzyk ciazowy ma 4 mm,wczoraj trafilam na ginekologie z powodu biegunki i wymiotow,lekarz zbadal i powiedzial ze jak na 6 tc to pecherzyk jest za maly,i albo ciaza jest mlodsza albo rozwija sie nieprawidlowo.o ciazy dowiedzialam sie w 4tc,beta byla na poziomie 95,77,dzos poszla krew na bete,zalamalam sie,ze ten pecherzyk taki maly,biore od dwoch tyg luteine 100 mg 2x dziennie,noe bylo zadnuch plamien ani mocnych boli brzucha,z ciazowych objawow tylko parcie na pecherz,najbardziej w nocy,sennosc w dzien,piersi staly sie wieksze,obrzekniete,troche mniejbolesne niz tydzien temu,jakoe wy mialyscie pecherzyki w.ciazy,koedy bylowidac zarodek???

    Tizzi lubi tę wiadomość

  • Tizzi Autorytet
    Postów: 357 375

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy idziesz na kolejną wizytę żeby sprawdzić ile urósł pecherzyk? A wiesz dokładnie kiedy była owulka? Może była później?

    Polubilo mi się przypadkowo :/

    U mnie w 5t+3d czyli w 6 tygodniu pecherzyk 8mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2017, 18:27

    <3 Lea <3
    tt1d8bf6.pngcravings-2017-12-01.jpg
  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie leze w szpitalu,dzis lekarz badal,w piątek mam isc na wizyte do lekarza bo l4 sie konczy,dzis robili bete ale nie dostalam jesz ze wynikow.nie wiem kiedy byla owul.OM mialam 9marca,cykle ok 29-31 dni,owulacji nie pilnowalam,ale ostatnie przytulanie bylo 21 marzec,powiedzialam o tym lekarzowi,bo partner nie mieszka na stale w kraju,a lekarz powiedział ze byc moze plemniki przezyly pare dni i owulacja byla pozniej.

  • Olka86 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam dzis ze szpitala.wczorajsza beta wyszła na poziomie 835,dzis bylo usg,pęcherzyk byl,na wypisie napisane 6,2 mm i 5 tc.według usg oczywiście,bo wg ostatniej miesiaczki 6.kontrol w piątek,do tego czasu chyba oszaleje,lekarz powiedział ze aby wszystko bylo ok to do piątku powinien urosnąć.

  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezuuuu, jak ja nie lubię takiego straszenia na początku.
    Pamiętam jak na poczatku w pierwszej ciąży lekarka mnie nastraszyła ze pecherzyk za mały, ze powinien juz być zarodek i inne rzeczy. A dwa tygodnie pozniej juz u mojej lekarki widziałam bijace serduszko.

    lipa lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka86 wrote:
    Wyszłam dzis ze szpitala.wczorajsza beta wyszła na poziomie 835,dzis bylo usg,pęcherzyk byl,na wypisie napisane 6,2 mm i 5 tc.według usg oczywiście,bo wg ostatniej miesiaczki 6.kontrol w piątek,do tego czasu chyba oszaleje,lekarz powiedział ze aby wszystko bylo ok to do piątku powinien urosnąć.


    Brzmi dobrze, może miałaś późniejszą owulację? :) Ja miałam najczęściej owulację w 18-19 dc dopiero

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • czekajaca000 Koleżanka
    Postów: 47 31

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w 6t4d z okresu (z usg 5t6d) i mój ma dopiero niecałe 3 mm ale serce juz mu bije :)

    bhywh371ilfltdjs.png
    4c3tflw1301snnns.png[/link]
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 6 tydz i 1 dzień pęcherzyk 4,3mm i dziś ma 7 miesięcy ;p

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ