X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Agresywne zwierze. Przepraszam jesli sie temat powtarza ;)
Odpowiedz

Agresywne zwierze. Przepraszam jesli sie temat powtarza ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wdowapolennonie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć forumowe mamusie. Mój narzeczony posiada bardzo agresywnego kota. Nie da się go normalnie pogłaskać, tylko od razu nastrasza sierść i gryzie drapie, z nienacka potrafi rzucić się na i pogryźć łydki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rozważaliście kastrację??

  • wdowapolennonie Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kastrata ma teściowa,jedyny plus to to że nie sika gdzie popadnie, a agresywny jest dalej :(

  • lotos33 Znajoma
    Postów: 27 21

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam podobny dylemat jak to moja kotka 'dogada się' z nowym członkiem rodziny. Kotka ma 5 lat i mam ją odkąd skończyła 4 miesiące, jestem do niej bardzo przywiązana, więc nawet nie dopuszczałam do siebie myśli że będę się jej musiała pozbyć. Kotka toleruje tylko mnie: tylko ja mogłam ją głaskać, przytulać, obcinać pazurki, itp. na każdego innego syczy, parskała a chcąc ją pogłaskać wyciągała pazurki a nawet gryzła (nawet na mojego męża którego też zna od samego początku). Mąż jeszcze jak byłam z córeczką w szpitalu przywoził brudne ciuszki małej żeby kotka mogła poznać zapach dziecka. na szczęście kot zareagował na dziecko całkiem pozytywnie, na początku tylko ją obwąchiwała i przyglądała się z daleka. teraz jak dziecka ma już 8 tygodni czasem siada obok nas i się przytula. generalnie ani razu nie zasyczała na córeczkę ani nie wystawiła w jej kierunku pazurków. myślę że ją zaakceptowała. mam nadzieję że w twoim przypadku będzie podobnie.

    ug376iyer7wm487a.png

    Aniołek 10tc - sierpień 2018

    w4sqyx8d3pqdgmwl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ