X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Alergia-leki w ciąży.
Odpowiedz

Alergia-leki w ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kingusia:) Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 21 listopada 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Chciałam zapytać czy zażywacie leki na alergię w ciąży? Mam uczulenie nieznanego pochodzenia-swędzenie skóry, oczu. Nic nie pomaga, tylko np lirra. (pół tabletki) codziennie.
    Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?

    Starania od 12.2017r
    03.2018 ciąża bezzarodkowa
    10.2018 ciąża ♡♡♡
    23.07.2019 Jakub, moja druga miłość 💙💙💙
    Czerwiec 2020 kolejne starania:)

    w4sqvfxm2hvnxmiz.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ