X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Beta HCG 10,37mlU
Odpowiedz

Beta HCG 10,37mlU

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczka 2898 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 lutego 2023, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Jestem obecnie w 23 dniu cyklu. 10 dni po owulacji. Nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj betę. Wynik to 10,37. Myślicie że się udało?

  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 382

    Wysłany: 3 lutego 2023, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda na to,że tak. Powtórz betę i daj znać 😊

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 4 lutego 2023, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza beta wynosiła 9. Ja też z tych w gorącej wodzie kąpanych :) Powtórz po 48h

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ