X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ból zęba
Odpowiedz

Ból zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 796 811

    Wysłany: 5 września 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Dziewczyny jestem w 7 tc ciąży i zaczął mnie boleć ząb, cała szczęka mnie boli.
    Bardzo się boję umówiłam się do dentysty ale to dopiero za jakiś czas wizyta i nie wiem co robić czy zagraża to w jakiś sposób ciąży?
    planuję dziś zrobić crp czy nie mam stanu zapalnego?
    Czy mogę jeszcze coś zrobić?

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    04.2024 punkcja nr 2
    3 zdrowe zarodki ❄️❄️❄️
    06.2024 Transfer
    7dp beta 85,00
    9dp beta 205,5
  • Leeila26 Autorytet
    Postów: 1938 2206

    Wysłany: 6 września 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, łącze się ,,w bólu" dosłownie i w przenośni 😏 przerabiałam to w ciąży z córką, po porodzie usunęłam 3 ósemki, teraz została jedna no i właśnie - boli. Czekam z usunięciem do drugiego trymestru. Zęba już mam w stanie masakrycznym delikatnie mówiąc 🙈 zwlekałam zdecydowanie za długo, powinnam to zrobić o wiele wcześniej.

    Który ząb Cię boli? Myślisz, że do usunięcia czy raczej leczenia? Bierzesz Acard albo heparynę?
    Mi doraźnie pomaga Apap a stan zapalny super zaleczył mi Tantum Verde w aerozolu - na ból też działa.

    Do dentysty nie ,,za jakiś czas" tylko już. Zgodnie z ustawą, muszą znaleźć miejsce dla kobiety w ciąży za max. 7 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2022, 21:20

    DtJnp2.png

    30.10.2014r. (6tc) [*]
    10.08.2015r. (8tc.) [*]
    ___________________

    30.12.2019r - 2 kreseczki po raz trzeci <3
    07.09.2020r. - Nasze Największe Szczęście - Amelka <3
    26.07.2022r. - 8 Rocznica Ślubu i... 2 kreseczki 😍😍😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ