X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne brązowe plamienie
Odpowiedz

brązowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny, wczoraj zrobilam test w 12 dpo, wyszedl poztywyny, dzis zrobilam 2 jest jasna kreska. Natomiast od wczoraj mam lekko brązowe plamienie, jutro wypada mi dzień @, teraz przeszło ale boje sie ze małpa idzie, co myślici, oprócz tego nic mnie nie boli, tylko jajnik kluje.

  • usia89 Autorytet
    Postów: 541 306

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja plamienia miałam do 3 miesiąca ciąży. Lekarka mówiła że to całkiem normalnie bo wszystko w środku rośnie, rozciąga się, ginekolog na usg to potwierdził że nic złego się nie dzieje. Póki nie ma żywej krwi ani bóli myślę że nie powinnaś się martwić, tym bardziej brązowe plamienia w terminie spodziewanej @ to nic złego, powtórz test za kilka dni :) Powodzenia ! :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    Nasz <3 cykl szczęśliwy :* 1.06.2015 :) Emilia <3
    57cy3j3.png
    20130824040120.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym etapie możesz tak naprawde tylko brać luteine albo duphaston i po prostu czekać.. Jeśli możesz to idź do lekarza (nie rób tak wcześnie usg..) im wcześniej weźmiesz progesteron tym lepiej.
    Ale plamienia obserwuj bo nie musi ale może oznaczać, że coś jest nie tak.

    Trzymam kciuki i życzę powodzenia! :) Oszczędzaj się, wypoczywaj i myśl tylko pozytywnie. :)

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, tak też myślałam, ale wolałam zapytać u żródła:) Trochę mnie kłuje ale nie z mocno:) uspokoiłyście mnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam znajomą, która do trzeciego miesiąca nie wiedziała, że jest w ciąży, bo miała normalnie okres. Urodziła piękną i zdrową córeczkę, która rozwija się świetnie :) Trzymam za Ciebie kciuki, wypoczywaj dużo i umów się na wizytę u ginekologa. Powodzenia!

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 3 maja 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet w 4 miesiącu miałam plamienia, najczęściej w dniu spodziewanej @, oczywiście gdyby nie ciąża ;) Kłucie pewnie będziesz odczuwać jeszcze przez kilka dobrych tygodni. A o progesteron zapytaj ginekologa, bo dużo dziewczyn bierze profilaktycznie, ale może zleci najpierw badanie krwi i nie będziesz musiała. Rośnijcie zdrowo!

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostalam dupka 2X2 i zobaczymy, na szczescie polamienia ustały zanim go wziełam:)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • frania-ra12 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie dotyczace objawow ciązy @spoznila sie o dziesięc dni a mialam regularnie teraz przy ostatnich dniach mam bóle w dole brzucha jestem zmeczona oslabiona i śpiąca piersi dosc sporo urosly ale nie bolą czy to może być ciaża nie wykonywalaam testu pomocy prosze o odpowiedz

    iwona
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob test albo badanie z krwi beta hcg i bedzie jasne

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ