X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ciąża po boreliozie
Odpowiedz

Ciąża po boreliozie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anaa174 Koleżanka
    Postów: 37 15

    Wysłany: 27 lipca 2023, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😌 czy są tu dziewczyny po przebytej boreliozie?

    U mnie dwa lata temu kleszcz, abx około 10 dni po ugryzieniu, brany łącznie przez 2 mce w 2 turach. W teorii nie mam aktywnej boreliozy, nie mam objawów, przeciwciała spadły po leczeniu choć nadal są pozytywne.

    Jak wyglądają wasze doświadczenia z ciążą po boreliozie? Czy miałyście jakieś dodatkowe zalecenia?

    Mamusie, czy przebyta borelioza była przeciwwskazaniem do porodu naturalnego lub karmienia piersią? I najważniejsze, czy Wasze dzieciaczki są wolne od tego dziadostwa?

  • Marrud88 Autorytet
    Postów: 329 157

    Wysłany: 27 lipca 2023, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, na fb jest grupa bolerioza I ciąża. Polecam!
    https://www.facebook.com/groups/768112993395223/?ref=share

    anaa174 lubi tę wiadomość

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ