X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Conceive Plus żel
Odpowiedz

Conceive Plus żel

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 7 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, to mój 13cs , niedlugo dni płodne, mam nadzieje że w tym cyklu będzie owu. Dla zwiekszenia swoich szans chciałabym odkupic conceive , myslę że na początek dwa aplikatory wystarczą, jesli ktoraś ma do odsprzedania to proszę o komenty. No i również chętnie przeczytam po jakim czasie Wam się udało spełnić marzenie :) dodam że czekamy z mężem na nasz pierwszy cud czyli na ciążę

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 7 października 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten żel i nie pomógł nam.
    Nie wiem jaki macie problem z zajęciem bo każdym ma inny. Ale jeśli nie robiliście badań to najpierw proponuje Je zrobić.
    Powodzenia.

  • Justina1991 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie każdy tylko pisze o żelu A któraś z Was miała tabletki z firmy Conceive Plus? Ja zaczęłam stosować tabletki od 1stycznia.Z moim okresem wygląda tak że zawsze mam kilka dni przed określoną datą od 3do 4dni przed terminem.Dziś patrzę do mojego kalendarzyka i jestem w szoku ponieważ powinnam mieć już okres i mi się spóźnia. Objawy wskazują ciążę ale dla pewności jeszcze poczekam tydzień i wtedy wykonam test i zobaczymy co wyjdzie pozdrawiam i polecam też te tabletki + żel

  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja starałam się o dziecko 5 cykli ( wiem,że to nie dużo) i nie wiem,czy to przypadek czy rzeczywiście conective pomógł,ale zaszłam właśnie w tym cyklu w którym pierwszy raz go użyliśmy ,dodam jeszcze,że w tamtym szczęśliwym cyklu był tylko jeden stosunek,dwa dni przed owulacją,właśnie z tym żelem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 15:30

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mogę polecić ten żel. U mnie zawsze był problem z suchością, a przy częstym serduszkowaniu około owulacyjnym były obtarcia i inne nieprzyjemności. W cyklu w którym go używałam od razu zaszłam, a do tego uniknęłam niemiłych konsekwencji suchości :)

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o pierwsze dziecko starałam się ok 5 lat. Druga ciąża przyszła odrazu po pierwszej CC,a o trzecie też się starałam ponad rok i z żelem odrazu zaskoczyłam dlatego mysle ,że mi pomógł

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 22:36

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez z zelem zaszlam.przedluza on zywotnosc plemnikow zmieniajac ph w srodku na bardziej przyjazne

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • mikka86 Autorytet
    Postów: 6373 3077

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jest po nim dobry "poślizg" jak ktoś ma problem z suchością to jak znalazł :)

    url=https://www.suwaczek.pl/]54661da9df.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ