X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Czy nosicie buty na obcasie?
Odpowiedz

Czy nosicie buty na obcasie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 14 czerwca 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Czy nosicie buty na obcasie ? Ja mam taki problem ze nie mogę nosic butów na obcasie , bo stopa mi leci do przodu i wtedy przód stopy mnie ciśnie a tyl jest obtarty. Czy to jest kwestia buta ? Czy można kupic jakiejs wkładki żeby to skorygować ?

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 15 czerwca 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobny problem z jedną parą butów. Był to problem ze złym wyprofilowaniem buta. Pomogła mi połówkowa wkładka. Kupiłam w Rossmanie. Jeśli jednak problem powtarza się w różnych butach to może warto zbadać stopy. Są miejsca gdzie robią profilaktyczne badania i wskazują jakich wkładek używać;)

    A jesli nie, to polecam po prostu noszenie butów sportowych na co dzień... Osobiście bardzo lubię na przykład trampki białe converse:
    https://www.butomaniak.pl/pol_m_Damskie_Obuwie_Trampki-332.html

    Noszę je zarówno do spódnic jak i do spodni.
    pol_il_Trampki-CONVERSE-ONE-STAR-BASELINE-121645-19395.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 09:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ