X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dobry lekarz w Bydgoszczy. Pomocy.
Odpowiedz

Dobry lekarz w Bydgoszczy. Pomocy.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Proszę o pomoc, kogo mogłabyście mi polecić do prowadzenia ciąży w Bydgoszczy?? Niestety nie mam rozeznania, a zależy mi na dobrym i miłym lekarzu.
    Poproszę o kontakt (NFZ jak i prywatni).

    Z góry dziękuję Wam za pomoc :)

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr sarnowska, bardzo dobry ginekolog położnik prywatnie Przyjmuje na seminaryjnej 8/6. Wiem ze kiedyś też na NFZ przyjmowała na wilczaku w tej nowej przychodni.

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • MartaM Autorytet
    Postów: 506 839

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zdecydowanie polecam dr Mikołajczyka. Na NFZ chodzę do niego do Polikliniki przy Szpitalu Wojskowym. Z tego co wiem to pracuje na oddziale położniczym w MSWiA. Jestem jego pacjentką od lat i prowadzenie ciąży bardzo mi się podoba. Ma bardzo zdrowe podejście do ciąży i ciężarnej. Wizyta min co 4 tygodnie, na każdej wizycie usg, nawet dostałam skierowanie do poradni genetycznej na badania prenatalne (mimo że nie było podstaw, dr uważa że każda kobieta powinna mieć wykonane takie badanie). Nigdy nie było problemu by mąż był przy usg, wręcz przeciwnie sam dr dopytywał czy jest ze mną "właściciel" i czy chce wejść zobaczyć malucha.

    3jgx9jcg871bln7n.png

    l22nhdge2kkv4qrq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ