X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dziwne bóle podbrzusza ^^,
Odpowiedz

Dziwne bóle podbrzusza ^^,

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wam ! ;)
    Pytam się zafasolkowanym paniom bo wiedzą jak to z nimi było w czasie pierwszych dni ciążowych a więc tak...
    Kilka dni temu miałam bóle podbrzusza takie jakie mam zawsze w 1 dniu @,oczywiście bolało w dzień w nocy jak się położyłam to przestało a @ nie ma,wczoraj miałam spokój lecz wieczorkiem mnie po bokach coś ciągnęło,dzisiaj znów powróciły bóle ale @ nie ma powinna być wczoraj.Myślicie że to jest zagnieżdżenie zarodka? Proszę o pomoc

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Cynamonek30 Autorytet
    Postów: 447 497

    Wysłany: 1 września 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/bole-podbrzusza-we-wczesnej-ciazy,1135.html
    https://bellybestfriend.pl/forum/i-trymestr/potwierdzone-pierwsze-objawy-ciazy,273.html
    Kochana warto pierw skorzystac z wyszukiwarki bo takich tematów jest już nawet pare....potem mamy na forum, taki totatny rozpierdziel ,że szok!
    Można zapytac, sie rownież dziewczyn , np Majóweczek one sa na biezaco ,bo same niedawno przechodziły przez to...
    Nie warto zakładac watku dla jednego pytania - można sie podpiąc pod inne już istniejace :)
    Pozdrawiam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 15:54

    Nalka, Limerikowo lubią tę wiadomość

    zi13skjo0ong6u20.png
  • Madlen222 Autorytet
    Postów: 1906 3228

    Wysłany: 1 września 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaszłam w ciążę to miałam takie bóle jak na miesiączkę, ale jeszcze 4x mocniejsze:) Byłam pewna że dostanę okres i czekałam, czekałam, ale się nie doczekałam:)
    Jest to możliwe że ten ból to przez zagnieżdżenie zarodka ale to sprawa na tyle indywidualna że nie można być tego pewnym.

    relgh3714vlmssyj.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 1 września 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam dwa dni takie mocne bole :) myslałam, że jestem inna :D

    Krysti lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ,robilas test? Zrób a zobaczysz :) ja tez tak mialam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic wrote:
    ja też miałam dwa dni takie mocne bole :) myslałam, że jestem inna :D
    Magic ty majóweczka :))ja Kwietnióweczka gratuluje :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ