X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dziwne wyniki badań laboratoryjnych
Odpowiedz

Dziwne wyniki badań laboratoryjnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Poziomka84 Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim przy okazji robienia badań laboratoryjnych. Otóż lekarz zlecił mi dodatkowe badania na białko s i białko c, a w wynikach badań widnieje informacja - brak materiału lub niejednoznaczna identyfikacja... jeśli brak materiału to nasuwa mi się pytanie czy został dostarczony do badania, a jeśli niejednoznaczna identyfikacja to co?
    Jeśli któraś z was spotkała się z czymś takim dajcie znać, bo zastanawiam się czy mam jeszcze raz wykonywać badanie, czy zapytać w punkcie pobrań czy na pewno krew została pobrana na to badanie czy o co jeszcze może chodzić...?

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 12 listopada 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzi mi tylko na myśl że w labolatorium pobrali Ci krew do niewłaściwej próbki stąd brak materiału. Zadzwoń do labu tam Ci wyjaśnią wszystko. Jeśli to ich błąd to powinni pobrać krew na ich koszt.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ