X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne EVOLET- czy można?
Odpowiedz

EVOLET- czy można?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem w 7 miesiącu ciąży, oczywiście nie obeszło się bez rozstępów.. W necie znalazłam dużo pozytywnych opinii na temat kremu na blizny i rozstępy EVOLET.
    Czy któraś z Was wie może czy można go używać w ciąży? Albo czy w składzie jest jakich zakazany składnik?

    EVOLET
    Krem z masy perłowej i olejku z nasion dzikiej róży.
    Olejek różany (Rosa Mosqueta Oil) zawiera wysokie stężenie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT (39 % kwasu linolowego i 41 % linolenowego), które są odpowiedzialne za mechanizmy naprawcze skóry (rozstępy, blizny, oparzenia, owrzodzenia).



    Skład kremu:

    Aqua, Stearic Acid, Citric Acid, Mother of Pearl Powder, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Sorbitol, Mineral Oil, Ceteareth 25, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Triethanolamine, Sodium Borate, Rosa Canina Fruit Oil, BHT, Parfum.

    Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A smaruj.nic Ci nie bedzie.po skladzie oprocz olejku rozanego to taki podobny zestaw ma linomag krem na pupe niemowlat.jednakze lepszy jest bio oli pomieszany dla oszczednosci z oliwka dziecieca.ja mialam null rozstepow smarujac od 4 mca brzuch uda posladki

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak byłam w ciąży to pytalam o evolet chemiczki i powiedziała że Zawiera pochodna formaldehydu w składzie więc nie używałam go dopiero po karmieniu piersią i jest rewelacyjny

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi :) w poniedziałek ide do lekarza to jeszcze podpytam ;)

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ