X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne EVOLET- czy można?
Odpowiedz

EVOLET- czy można?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Jestem w 7 miesiącu ciąży, oczywiście nie obeszło się bez rozstępów.. W necie znalazłam dużo pozytywnych opinii na temat kremu na blizny i rozstępy EVOLET.
    Czy któraś z Was wie może czy można go używać w ciąży? Albo czy w składzie jest jakich zakazany składnik?

    EVOLET
    Krem z masy perłowej i olejku z nasion dzikiej róży.
    Olejek różany (Rosa Mosqueta Oil) zawiera wysokie stężenie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT (39 % kwasu linolowego i 41 % linolenowego), które są odpowiedzialne za mechanizmy naprawcze skóry (rozstępy, blizny, oparzenia, owrzodzenia).



    Skład kremu:

    Aqua, Stearic Acid, Citric Acid, Mother of Pearl Powder, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Sorbitol, Mineral Oil, Ceteareth 25, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Methylparaben, Propylparaben, Triethanolamine, Sodium Borate, Rosa Canina Fruit Oil, BHT, Parfum.

    Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A smaruj.nic Ci nie bedzie.po skladzie oprocz olejku rozanego to taki podobny zestaw ma linomag krem na pupe niemowlat.jednakze lepszy jest bio oli pomieszany dla oszczednosci z oliwka dziecieca.ja mialam null rozstepow smarujac od 4 mca brzuch uda posladki

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
  • Diablo Ekspertka
    Postów: 127 112

    Wysłany: 10 maja 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak byłam w ciąży to pytalam o evolet chemiczki i powiedziała że Zawiera pochodna formaldehydu w składzie więc nie używałam go dopiero po karmieniu piersią i jest rewelacyjny

    f2w3rjjgx4qe9e4w.png

    c55fsek2cpmnrsgq.png
  • Majkowa Znajoma
    Postów: 24 11

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi :) w poniedziałek ide do lekarza to jeszcze podpytam ;)

    rlpy5yr.png
    yfz9cz7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ