X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne ●●●Jakieś Mamy w Finlandii?●●●
Odpowiedz

●●●Jakieś Mamy w Finlandii?●●●

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 8 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się, czy uda się znaleźć grupkę (albo chociaż jedną) Mam mieszkających w Finlandii i borykajacych się z ich standardami dotyczącymi zajścia i samej ciąży.
    Prosze, ujawnijcie się, bo już straciłam nadzieję, że ktoś mnie tu zrozumie ;D


    Jeśli powielam wątek, proszę mnie naprowadzić linkiem, bo u mnie wyszukiwarka forum nie działa. Z góry dziękuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 15:09

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • MikanKulta Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 11 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio, nikogo? :)

    3jgx3e3k5csktsth.png
  • NikaKoscielny Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja mieszkam w Finlandii :) Jeśli zaglądasz na forum odezwij się:)
    Pozdrawiam

    NikaKoscielny
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Czy jest tutaj ktoś jeszcze ? Ja w Finlandii mieszkam od roku, przyjechałam razem z mężem, który ma tu pracę. Jest z nami nasza roczna córeczka, a niebawem pojawi się kolejna :)
    Odezwijcie się jeśli to przeczytacie, wciąż mam nadzieję na to, że spotkam tu kogoś na miłe pogaduszki :)

    NikaKoscielny lubi tę wiadomość

  • NikaKoscielny Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bernadetta:) witaj w wątku,

    NikaKoscielny
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj NikaKoscielny :)
    Prawdę mówiąc jestem bardzo miło zaskoczona, bo nie liczyłam na tak szybki odzew :)
    Opowiadaj, w której części Finlandii mieszkasz ? Pracujesz , uczysz się tutaj ? A może przyjechałaś tu tak jak ja po to by rodzina była w komplecie ? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ