X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kubeł zimnej wody pilnie potrzebny
Odpowiedz

Kubeł zimnej wody pilnie potrzebny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mo_tylek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 lutego 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panie, kubeł zimnej wody pilnie potrzebny!

    Postaram się to skrócić do maximum, żeby nikogo nie zanudzić. Cała historia przedstawia się tak: najpierw pojawiło się konkretne zmęczenie. Ale takie - pamiętam dokładnie jak to relacjonowałam, że "o 7 wstałam, a o 10 jestem już tak zmęczona, że nie ma opcji, nie da rady - idę na drzemkę" - pomyślałam, że to jakieś wiosenne przesilenie, spadek ciśnienia, cokolwiek - nie będę się nad tym zastanawiać :) trwało i trwało ponad tydzień a do tego doszło takie oszołomienie, wiecie - niby kręci mi się w głowie, ale czuję się tak jakbym zaraz miała się unieść nad ziemią, aż pewnego razu na siłowni na bieżni tak mi się zakręciło, że myślałam, że spadnę - pierwsza myśl - osłabienie, może jakiś ukryty stress - bo teraz na szczęście wyjątkowo spokojnie mi się żyje, ale może coś czego nie odczułam a mój organizm a i owszem :) Minęły ze 2 tygodnie, to moje zdrowie mi się nie podoba, mierzę temperaturkę - 37.2, tylko nie grypa na boga, ale w sumie nie gryzłam tematu - pogorszy się to pójdę do lekarza :D Nadszedł nowy tydzień, jajniki mnie ciągną, boli podbrzusze, biust boli okrutnie, na szczęście nie wymiotuję, ale muli jak nie jem, albo muli jak muli - różnie bywa :P No ale jem, ciągle jem. I nie zwróciłam na to uwagi, aż, pamiętam doskonale, stojąc pod prysznicem pomyślałam 'jestem w ciąży, czuję to' i od razu się przestraszyłam, a potem myślę i liczę kiedy to miałam ostatnią miesiączkę bo cykle regularne - wyszło mi, że spóźnia mi się 3 tygodnie! 3 tygodnie a ja nie zauważyłam. Trochę poszalałam, pomartwiłam się, bo starać to się nie staraliśmy, ale ze 2 czy 3 stosunki przerywane były - jesteśmy dorośli to konsekwencje znamy - więc uniesiemy to, no nic, byle zdrowe było, a rodzinką będziemy szybciej niż planowaliśmy :D Akurat tydzień jestem poza domem, więc stwierdziłam, że test zrobię jak wrócę, z Partnerem - a nic mu mówić nie będę, żeby chłopaka nie stresować :) Tempkę sobie mierzyłam - trochę dla sportu, bo w sumie tego nie monitoruję, ale zawsze 37.5 jest, to chyba okej, prawda :)
    Aż tu nagle dzisiaj się budzę, tempka okej (ach ten sportowiec ze mnie :D), brzuch lekko ciągnie, czasem zakłuje, ale generalnie okej i..... dostałam okres! Dziwny bo dziwny, bo 1 raz bez skrzepów, może trochę jaśniejszy, ale to raczej już świruję i kolor jest normalny - brzuch boli jak cholera czyli jak to u mnie w trakcie okresu :) Także to żadna ciąża.
    I wiecie, freakuję okropnie - opisałam sytuację, żeby się chociaż 'wypisać' no i zaznaczyć, że najpierw miałam te wszystkie 'niby objawy', więc nic wmówionego zwłaszcza, że o dziecko się nie staramy i nawet o tym nie myślałam, także nie roiłam sobie mdłości, zwrotów i książkowego zmęczenia :D

    Problem jednak w tym, że okres mam, niby dziecka nie chciałam (w obecnej sytuacji pierwszy raz widzę, że jednak chyba 'niby' nie chciałam!), a dalej mam wrażenie, że jestem w ciąży ;) Nie jestem aż taka szalona, żeby mimo okresu robić test, tym bardziej, że sam przerywaniec trochę zmniejsza prawdopodobieństwo, ale nie chciałabym wariować i twierdzić, że 'może to tylko krwawienie, a jednak jest ciąża', a uwierzcie, że nawet testu nie zdążyłam zrobić, a jak zobaczyłam żywą krew na bieliźnie to gotowa byłam jechać na ginekologię, żeby, wiecie, wyeliminować zagrożenie :)


    Ehhhhhh innymi słowy - jestem świadoma, że to nie ciąża, ale już wariuję i potrzebny mi wirtualny (a nawet realny!) kubeł zimnej wody! ;)

  • natalka1988 Autorytet
    Postów: 765 477

    Wysłany: 26 lutego 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym jednak zrobiła po miesiączce test. Mało to kobiet bedąc w ciązy mialy miesiaczke? Ja znam pare:)

    c55f9n73kpn1w4lp.png
    iv09gu1r1ihk0beb.png
  • Sasanka1990 Autorytet
    Postów: 316 346

    Wysłany: 26 lutego 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 6 tygodniu ciazy mialam krwotok, nic tylko reczniki podkladac i bole przeogromne... okazalo sie ze mialam krwiaka w macicy ktory sie oczyscil i obecnie koncze 8 tydzien a dzis na usg widzialam juz nozki i raczki mojego Siłacza :)

    Tak wiec krwawienie nie swiadczy o braku ciąży, warto sprawdzic poziom betahcg we krwi i bedzie wszystko jasne:)

    kaka470, aja lubią tę wiadomość

    3IUI :(
    1 ICSI 05.2016r. Aniołek [*] cp. :( 2 IVF-ICSI :( 3IVF-ICSI :( 4 IVF-ICSI :(
    5 IVF-IMSI 4.03.2017r. Aniołek 9tc [*]
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 27 lutego 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takim spóźnieniu miesiączki jeśli do tej pory były regularne no to ja jednak bym sprawdziła co jest grane... bo moze to faktycznie ciaza, moze to krwawienie jakich wiele na początku ciazy (sama z takowym wylądowałam w szpitalu), a moze to juz niestety poronienie i też lepiej sprawdzić...

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • mo_tylek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm. Skoro tak mówicie, to zrobiłam test - tym bardziej, że ten okres to taki okres-nie okres, czasem leci czasem nie i na dodatek nic się nie łuszczy ;)

    Ale test wyszedł negatywny - także tym bardziej wszystko jasne :P :P

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ