X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Marzenia ciążowe
Odpowiedz

Marzenia ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lani Ekspertka
    Postów: 228 209

    Wysłany: 4 lipca 2023, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Planuję ostatnią swoją ciążę. Miałby być to tęczowy dzidziuś-jestem na etapie testowania. Z tego powodu chciałabym jak najbardziej "uczcić" tę ciążę. Chciałabym się od was dowiedzieć jakie macie takie swoje wyjątkowe oczekiwanie marzenie które chciałybyście spełnić w swojej ciąży. Np. Sesja zdjęciowa brzuszkowa/noworodkowa, zakup pięknej podusi, najpiękniejsza dla ciebie pościel dla dzidziusia, spróbowanie nowego rodzaju butelki po porodzie. Podajcie proszę swoje dokładne przykłady. Może nie wiem o jakiś nowościach, może warto czegoś spróbować, może jest coś co ułatwi życie. Dziękuję 🩷

    👩 29l.
    👧 Lena 2014r
    👦 Aleksander 2015r
    👦Kajtuś 2017r
    👼 Dawidek 2022r

    7CS🍀🌈

    23.10.2023r 11dpo ⏸🤰
    23.10.2023r 11dpo bhcg 10,8mIU/ml , progesteron 9,34ng/ml
    25.10.2023r 13dpo bhcg 40,9mIU/ml, progesteron 14,97ng/ml
    06.11.2023r mamy pęcherzyk ciążowy USG 5+6, OM 6+3
    20.11.2023r mamy serduszko 👶🏼🩷
    20.12.2023r prenatalne dziewczynka 👧🏼
    28.02.2024r II prenatalne dziewczynka 👧🏼
    preg.png
  • LadyFeniks Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 lipca 2023, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam marzenie, żeby bardziej przyłożyć się do kompletowania wyprawki do szpitala i kupić sobie ładne rzeczy. Za pierwszym razem nie poświęciłam temu dużo uwagi i moje koszule i kilka innych rzeczy niebardzo mi się podobały i źle się w nich czułam.
    Chciałabym też wypróbować laktatora muszlowego na obie piersi, zmotywowała mnie do tego dziewczyna z tiktoka, która odciąga nawet podczas spaceru. Za pierwszym razem dużo odciągałam, ale ciężko było o systematyczność, myślę, że teraz laktator, który siedzi sobie w staniku i umożliwia robienie też innych rzeczy bardzo by mi pomógł. Chętnie poczytam o marzeniach innych Mam :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ