X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Niejednorodne łożysko / echogenność
Odpowiedz

Niejednorodne łożysko / echogenność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mmhhmm Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 listopada 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was miała podczas swojej ciąży zdiagnozowany problem niejednorodnego łożyska i nieco wyższej echogenności jelit u dziecka? Jestem w 19 tc, wczoraj podczas rutynowego badania usłyszałam taką diagnozę, do właściwej wizyty u mojej lekarki mam jeszcze 2 tygodnie a mimo wszystko trochę się zaniepokoiłam. Wiem, że niejednolitość łożyska ma prawo się pojawić do 20 tc, a echogenność nie musi być związana z poważnymi wadami (nie grozi nam z pewnością zespół Downa, nie występują żadne przesłanki ku niemu), a w necie jak wiemy opinie są baaardzo różne.

    Dajcie proszę znać czy zetknęłyście się bliżej z tym tematem!

    Pozdrawiam!

    mmhhmm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ