X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne "Pęcherzyk ciążowy" 7dpo?
Odpowiedz

"Pęcherzyk ciążowy" 7dpo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Nie wiedziałam, po której stronie umieścić mój problem.. Piszę tutaj, bo u Was jest sprawa wyjaśniona (wiecie, że jesteście w ciąży) :) Zacznę od tego, że mam już 2 dzieci i poroniłam 2 razy. Nadal z mężem staramy się o 3 dziecko. Wczoraj był mój 7dpo (tak przypuszczam) i zrobiłam betę hCG, oczywiście z wynikiem negatywnym. Nie martwiłabym się tym, gdyby nie wizyta u ginekologa. Jestem na luteinie z powodu poronień, wczoraj pani doktor zrobiła mi usg ginekologiczne. Stwierdziła, że macica jest idealnie przygotowana na ciążę, endometrium 13mm (ale to chyba z powodu luteiny..) i powiedziała też, że "widzi coś pęcherzykowatego" w macicy. Nawet przesunęła mi ekran abym mogła sama zobaczyć "to coś". Wg niej może być to pęcherzyk ciążowy, ale oczywiście jest jeszcze za wcześnie na potwierdzenie. Jednak po odebraniu wyniku bety, jakoś mało w to wierzę. Czy jeśli rzeczywiście to co było widać na usg jest pęcherzykiem ciążowym, to beta nie powinna być chociaż odrobinę podwyższona? A jeśli na betę za wcześnie, to czy w ogóle jest możliwe, żeby było cokolwiek widać na usg? Wiem, że muszę być cierpliwa i zrobić ponownie betę w poniedziałek, ale te pytania nie dają mi spokoju.. Dodam jeszcze, że od wczoraj (jeszcze za nim byłam na usg) bardzo boli mnie podbrzusze, coś jak na @, ale powinna być dopiero 15.. Jajniki mam w porządku. Czekam na jakąkolwiek odpowiedź :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 13:49

  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że obie opcje są możliwe... zarówno że jesteś w ciązy jak i nie...

    ja pierwsze testy zrobiłam 10-11 dpo i Pink test 10 ml/u wyszedł blado pozytywny, chwile później pierwsza beta wynosiła 119,8.

    niestety wiem, że taka odpowiedź Cię nie zadowoli ale musisz uzbroić się w cierpliwość...

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zrobiłam betę to miałam wynik ponad 200 i dobry tydzień później byłam u ginekologa. Lekarka powiedziała, że cokolwiek na usg widać jak beta przekracza 1000, a skoro u Ciebie negatywna to jestem bardzo ciekawa co lekarka widziała na usg :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca 2017, 15:29

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedzi :) Właśnie w tym problem, że ona nie wiedziała co to może być poza pęcherzykiem ciążowym. Stwierdziła, że może taka moja uroda. Ale wtedy byłoby to też widoczne na wcześniejszych usg (miałam robione też przez tą panią doktor w lutym po poronieniu i nic nie mówiła). Aż sama jestem ciekawa co to może być. Powtórzę betę w poniedziałek tak jak mi mówiła. Jeśli wynik będzie taki sam, to pójdę do innego lekarza, aby on zobaczył.. Mam nadzieję, że to nic poważnego.. :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ