X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pęcherzyk ? Gdzie jesteś ?
Odpowiedz

Pęcherzyk ? Gdzie jesteś ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ♥️ Nie sądziłam, że będę tutaj pisać i pytać o rady - myślałam ze będę spokojna i cierpliwa ( nie wyszło ;) )
    Zawsze miałam regularne cykle i w ciągu 14 lat miesiączkowania okres spóźnił mi się maksymalnie 4 dni. Ostatni okres miałam 26.12.2021. 2 dni po owulacji stwierdziliśmy, ze spróbujemy sie postarać o dzidzie i takim sposobem 4 dni po spodziewanej miesiączce wyszedł mi pozytywny test ciążowy :) blada kreseczka ale była :) następnego dnia już była coraz ciemniejsza,a tydzień po spodziewanym okresie były już ciemne nawet popołudniu. Z radości oczywiście ryczałam jak szalona :) 26.01 robiłam bete i wynik był 137. 31.01 byłam u lekarza ponieważ kobitka w rejestracji powiedziała, ze już możemy sie umówić. Poszłam szczęśliwa z myślą ze coś zobaczę, a tam wielkie nic … wg om byłam równo w 5tyg. Nie wiem czy sprzęt miał ok czy nie - nie wnikałam. Trzymałabym sie gdyby nie nastraszył mnie od razu ciąża pozamaciczna i ze trzeba będzie usunąć … mógł tego nie mówić tak brutalnie tylko ze np jest wcześnie i ze poczekamy.Ciagle siedzi mi to w głowie i oczywiście już w aucie w drodze do domu płakałam ….. 14.02 mam kolejna wizytę ale już u innego lekarza ( z lepszym podejściem). Ale do tego czasu chyba zwariuje … pisze chyba tylko aby otrzymać słowa wsparcia bo wiadomo ze nikt przez internet nie wie czy jest ok :) nikomu za bardzo nie mówiliśmy o ciąży żeby później w razie czego nie przekazywać okropnych wieści … dlatego potrzebuje jakiejś obiektywnej opinii :) czy w 5 tyg możliwe ze nawet nie było pęcherzyka ? Niby mówił ze widzi jakieś zgrubienie w macicy ale to nic nie pociesza … z objawów to czuje sie super, jedynie piersi tragedia… 2 bolące kamienie … nie mogę nawet spać na brzuchu … :p no i wzdęcia- wygadam jakbym była w 5 msc 😂 może poszłam do giną za wcześnie … wg teorii ze Beta wzrasta na 2 dni podwójnie to w dniu wizyty miałabym ok 800 coś ..

    Dziękuje za każde odpowiedzi i za przeczytanie wszystkiego ♥️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ