X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Poradniki ciążowe
Odpowiedz

Poradniki ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 1286 2595

    Wysłany: 1 stycznia, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z Was może polecić jakiś konkretny poradnik dotyczący okresu ciąży, porodu itd. ? Jest tego dużo, pierwsze które się pojawiają na stronach są bardzo podkręcanie marketingowo (dużo reklam, pozycjonowania). Ciekawe czy idzie za tym rzeczywiście jakość i rzetelność.

    31 🙋🏼‍♀️

    4.12 ⏸️
    21.12 ❤️

    preg.png
  • Mimisia Autorytet
    Postów: 486 129

    Wysłany: 1 stycznia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam książkę „Ciężarówką przez 9 miesięcy” :) Czytałam i fajnie fajnie napisane, dużo wiedzy takiej użytecznej.

    Cerva lubi tę wiadomość

  • Mala.mi Przyjaciółka
    Postów: 299 45

    Wysłany: 1 stycznia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam 'ABC ciąży i porodu. Wszystko co powinni wiedzieć rodzice, zanim jeszcze urodzi się dziecko'. 'Ciężarówką przez 9 miesięcy' również czytałam.

    Cerva lubi tę wiadomość

  • Asiekk Koleżanka
    Postów: 72 3

    Wysłany: 1 stycznia, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dużo osób poleca ,,Mamy dla mamy i taty" - są 2 tomy. Jeden już zakupiłam ale jeszcze nie zaczelam czytać ale planuje zakupić i drugi. Zobaczymy czy warto 🙂

  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3014 3988

    Wysłany: 1 stycznia, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    „Rodzic można łatwiej” Izabeli Dębinskiej na pewno mogę polecić, bo pozwala się dobrze zadaniowo nastawić do porodu :)

    Cerva lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ