X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Powikłania po porodzie sn
Odpowiedz

Powikłania po porodzie sn

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 4 miesiące po porodzie, na ostatniej wizycie lekarz zauważył jakieś resztki, sam do końca nie wie co tam jest, być może łożysko (no ale nie mam zbytnio objawów, a poza tym miałam łyżeczkowaną macicę tuż po porodzie) może jakieś skrzepy? miałam bardzo krótkie cykle 26 dni (przed porodem 29) krwawienia były lekkie, bezbolesne trwające do 12 dni (przedtem trwały 4,5 dni). Chciałam również dodać iż w ostatnim cyklu było ok, długie lekkie krwawienie, a po 12 dniach zaczęło się mocne i obfite krwawienie. Czytałam dużo informacji w necie, no i stwierdzam że przy łozysko na pewno miałabym jakieś poważne objawy, przecież po porodzie minęło 4 miesiące

    Nie wiem co robić, na środę mam umówione łyżeczkowanie, boję się że dojdzie do usunięcia macicy :(

  • Limerikowo Autorytet
    Postów: 4981 4381

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej skonsultowac z innym ginem
    Tak jak piszesz nie do konca oczyszczona macica dawalaby najprawdopodobniej goraczke i oslabienie jako 1e symptomy ze cos nie jest ok
    Watpie by macice mieli od razu Ci usuwac bez powaznych wskazan med

    201406062165.png
    3i49sg18rif9ypsm.png
    relgj44ju5k6m78v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ