X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Prawdopodobieństwo ciąży?
Odpowiedz

Prawdopodobieństwo ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jablko Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, 7 tygodni temu uprawiałam swój pierwszy stosunek przerywany. Ciąża wynikająca z tego by mnie raczej nie ucieszyła i mam świadomość, że to nie jest żadna metoda antykoncepcji. 6 dni po tym dostałam okres, z początku dwa dni to było plamienie ze skrzepami, potem natomiast się rozkręciło. Przeżywałam straszny stres. Zrobiłam test ciążowy z apteki 3 tygodnie po stosunku strumieniowy z pierwszego porannego moczu, wyszedł negatywny. Powtórzyłam kolejny tydzień później, także był negatywny. Ale w międzyczasie miałam nudności, w ogóle nie mogłam spojrzeć na jedzenie, dopiero po południu trochę to przechodziło, być może to czynnik stresu. Pobolewało mnie od czasu do czasu podbrzusze. Dostałam kolejny okres, już bardziej obfity także ze skrzepami. Naczytałam się dużo na forach o krwawieniach w ciąży i nie wiem jak to interpretować, przez co zaczęłam wariować. Dodam, że te dwa okresy pojawiły się w terminie i trwały tyle co zawsze. Od jakiegoś czasu często chodzę do toalety, szybko jestem zmęczona i codziennie mam mokrą bieliznę, taką brązową a raz żółtą wydzieliną. Przeczuwam że to może być infekcja, ale szczerze nie wiem... tydzień temu robiłam kolejny test także strumieniowy z apteki. Wyszedł negatywny ale już sama nie wiem co myśleć, cały czas nie mogę skupić się na niczym innym. Zamierzam wybrać się z tym do ginekologa, ale jak myślicie jest tutaj jakieś prawdopodobieństwo ciąży? 😕Proszę o wasze zdanie

  • Kira Autorytet
    Postów: 620 1495

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widzę tu szans na ciąże. Zrobiłaś tyle testów plus dwie miesiączki to chyba masz odpowiedź😉

    Jablko lubi tę wiadomość

    💙2022
    28.12.23 ⏸️🍀
    30.03.24 chłopiec 💙
    preg.png
  • Jablko Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kira wrote:
    Nie widzę tu szans na ciąże. Zrobiłaś tyle testów plus dwie miesiączki to chyba masz odpowiedź😉
    Dziękuję bardzo za odpowiedź. Po prostu tyle stresu i emocji że wydaje mi się że mogłam sobie tą ciążę uroić...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ