X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne prosze bardzo o porade.
Odpowiedz

prosze bardzo o porade.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim.bardzo prosze o pomoc.mieszkam w Uk a niestery nie mozna tu liczyc na pomoc medyczna.otoz tydz.temu zemdlalam i zwymiotowalam pozniej doszly zawroty i bole glowy wybuchy goraca a od przed wczoraj podwyzszona temp.czy myslicie ze to moze byc ciaza?mam synka 7 mies ktorego karmie piersia.pierwszy okres po porodzie dostalam 17.11 i mysle ze juz powroci do normalnego .zrobilam tez test wczoraj ale wynik wyszedl negatywny choc moze to za wczesnie bo trzeba w dniu okresu robic bo 2 ciaze mam juz za soba i wyniki wychodzily mi zawsze w dniu spodziewanej mies.dodam tez ze strasznie mam wzdety brzuch po jedzeniu i strasznie mi go wypycha jakby niestrawnosc.niestety lekarz mi powuedzial ze to wirus i wszystko jest ok.takze mysle czytam i potrzebuje jakiejs porady.

  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szukam tu jakiejkolwiek wiedzy bo lekarze tu odsylaja z kwitkiem takze piszcze co mydlicie .pls :-(

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przeciez my nie możemy wiedzieć czy jestes w ciąży czy nie...
    Po pierwsze czy się zabezpieczacie? Bo jezeli nie to szansa ns ciążę jest zawsze a karmienie piersią to żadna antykoncepcja tym bardziej 7mc dziecko gdzie ilość karmien sie zmniejsza..po drugie skoro dostala @ to odczekać do terminu jakiegoś...i dopiero zatestuj..z reszta pierwsze okresy po porodzi bywają nie regularne wiec nie ma się co spodziewać ze @przyjdzie w terminie nawet jak nie ma ciąży..
    Kilejna sprawa ze to może wirus wiec oBserwuj sie a jak masz kasę to idź do prywatnego polskiego giną i po sprawie..

    Laurka, Est lubią tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu nie jest jasnowidzem przecież, nie rozpoznamy ciąży przez internet...

    tu jest wątek, może dziewczyny coś Ci poradzą odnośnie lekarza.

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/ciaza-w-wielkiej-brytanii,306,392.html

    pasia27, Est lubią tę wiadomość

  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj polskiego lekarza. W jakim mieście jesteś? Ja też w uk. Jeżeli mieszkasz w mniejszym mieście trzeba by podjechać do większego miasta

    pasia27 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wygamam jasnowidzcta czy cos tylko o wyrazenie swojego zdania.wirus napewno to nie jest lekarz stwierdzil to od tak popristu bez badan niczego.no niestety mieszkam w malym miasteczku gdzie nie ma prywatnych gabinetow a tymbardziej polskich.takze wiem czekac ale ile jak ja naprawde dziwnie sie czuje.podwyzszona temp tez mialam w poprzednich ciazach .jednak juz nie chce kolejnej.

  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zabezpieczacie się?

    pasia27 lubi tę wiadomość

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia, ale jeśli test nie daje Ci pewności to my tym bardziej. Przecież jeśli uprawiasz seks to zawsze jest prawdopodobne że zaszłaś w ciążę... Napisz na forum dziewczyn z Wielkiej Brytanii to może pomogą znaleźć Ci lekarza.

    pasia27 lubi tę wiadomość

  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja test zrobilam i wynik negatywny ale mysle ze jest za wczesnie na test.w poprzedniej ciazy pozytywny wynik pokazal sie w [email protected] poprostu napisalam bo czuje sie tu bezradna i myalalam ze poradzicie sie ze mna swoimi pogladami i moze doswiadczeniami .ale niestety

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia, każdemu może się zdarzyć zwymiotować, zemdleć i mieć podwyższoną temperaturę (dodam że jakbyś się choć trochę interesowała cyklem kobiecym to byś wiedziała, że zawsze w drugiej fazie temperatura jest podwyższona, to normalne) ... tak się nie dzieje tylko w ciąży, niestety... Masz już dziecko więc wiesz skąd się biorą, jak nie chcesz mieć więcej, to się po prostu zabezpieczajcie...

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • martusia85 Koleżanka
    Postów: 32 1

    Wysłany: 11 grudnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ok bo chyba troche dziewczyny sie rozpedzilyscie .jak kazdy wie forum jest do pogadania wymienienia pogladow.wy zamiast napisac cos normalnego to moraly mi prawicie.rakze dzieki bardzo ale jak tak wyglada wasze forum to dzieki.bo nie skupilyscie sie na moim problemie tylko moraly prawicie.super dzieki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ