X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Przeczucie??
Odpowiedz

Przeczucie??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki pozwolilam sobie tutaj napisac bo mam takie pytanko. Czy ktoras z was bedac w ciazy oprocz objawow miala cos takiego jak przeczucie, uczucie ze jest w ciazyn zanim potwierdzil to lekarz? Istnieje cos takiego czy ja tylko tak mam? Zostal mi 1 dzien do zrobienia testu zeby sie upewnic ale jakos tak dziwnie sie czuje jakbym byla pewna jakby mi cos mowilo ze jestem w ciazy. Dzieki za odpowiedzi :-*

    OnaOna1
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 13 maja 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mialam w pierwszej ciazy. Jak robilam test to bylam pewna ze beda dwie kreski :) natomiast dla odmiany przy drugiej ciazy totalne zaskoczenie, rzadnych przeczuc, jak zobaczylam pozytywny test to prawie zemdlalam. Powodzenia jutro i oby przeczucie sie potwierdzilo!

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 13 maja 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA tak miałam :) intuicja :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam pewna :)
    Za pierwszym razem miałam przeczucie że wszystko jest inaczej niż zwykle więc || tylko potwierdziły te przeczucia :)

    Teraz za drugim razem mordowały mnie nasilone objawy już 8-9 dpo... trochę bałam się że je sobie uroiłam :P ale obawy okazały się bezzasadne :D piękne || 3 dni przed terminem @ :P

    Powodzenia! I oby obawy się potwierdziły :) i zapraszamy na Styczniówki 2018 :)

  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też miałam przeczucie - pewna byłam tydzień po <3 więc od razu zrobiłam test - a tam nic (nie dziwota, tak szybko mało które wykryją), i kolejny w dniu okresu - dwie kreseczki <3 z tym że ten tydzień po <3 inaczej się czułam - inny ból piersi, zapachy, z autobusu musiałam wychodzić przystanek przed domem. powodzenia i daj znać :)

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży wielkie zaskoczenie kiedy odkryłam, że @ mi się chyba 2 tygodnie spóźnia. Ale tam kompletnie na nic nie zawracam uwagi. Druga ciąża wiedziałem już zaraz po jeszcze mówię do mojego " zobaczysz będę w ciazy" i fakczynie tydzień przed @ 2 kreseczki.
    Teraz 3 ciąża i też jakoś 4dpo dostałam dziwnego bólu jajnika przez kilka godzin, piersi nagle nie rosły jak to było zazwyczaj po ovu. Więc 8dpo również pewność, że 2 kreseczka się znajdzie ;) po za tym zaraz po zaplodnieniu zmienia mi się sluz na ciazowy co dla mnie jest pewniakiem. Mam nadzieję, że u ciebie przeczucie również się sprawdzilo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 08:39

  • Sylwiu Autorytet
    Postów: 430 280

    Wysłany: 14 maja 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam :-)juz dzien po wtedy ewentualnym zaplodnieniu , kluly mnie jajniki, robilam testy do oporu mimo ze wychodzily negatywne, potem zrobilam bete i pierwsza wyniosla rowno 1. Wtedy sie przestraszylam czy jednak nie jest po wszystkim bo to juz prawie byl dzien spidziewanej miesiaczki, ale beta po 2 dniach juz byla wieksza :-) :-)

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 14 maja 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to uczucie nie opuszcza caly czas... Zrobilam test i jest jedna mocna druga bardzo blada kreska ale jest... Najwidoczniej musze poczekac kilka dni jeszcze i zrobie bete... Spodziewanej @ nadal brak... Nawet objawow nie mam...tylko takie dziwne uczucie jakby mi w dole brzucha sie cos dzialo...

    OnaOna1
  • sallvie Autorytet
    Postów: 2939 3455

    Wysłany: 14 maja 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gdy dwa dni spóźniał mi się okres zaczęłam podejrzewać, że to może być to, ale jako, że przez ostatnie dwa lata okres potrafił się spóźniać nawet do dwóch tygodni, a nam nie wychodziło cały czas, to pomyślałam, że to pewnie tylko znów spóźnienie, ale zaczęły pojawiać się objawy, więc po 5 dniach od terminu @ zrobiłam test, dwie piękne grube kreski :) Przeczucia jednak nie zawiodły :)

    Kornelia - 2017r. (37+2) - 25cs
    Seweryn - 2019r. (37+0) - 1cs
    Aniołek 5 tydzień - 18.03.2021 - 2cs

    iv09jw4z732yf0w9.png
    _______________
    Niedoczynność tarczycy.
    Prawdopodobnie niewydolność łożyska.
    2013r. operacja usunięcia torbieli lewego jajowodu.
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 16 maja 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane przyszle mamusie mam jeszcze do was pytanko :-) moja@ powinna byc 2 dni temu ale aladu po niej nie ma jeat tylko bialy sluz brzuch juz mnie prawie nie boli czasem cos zakluje tylko... Ale chodzi mi o szyjke macicy jak ona u was wygladala na pocztku ciazy? Probowalam badac u siebie i niby jest nisko zamknieta ale jest jakby obuchnieta bardzo i pokarbowana. Wole zapytac was zamist czytac w necie i i tak bede zielona hihi dzia za odpowiedz :-*

    OnaOna1
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 16 maja 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo :))

    Ja miałam przeczucie nim zrobiłam test ciążowy :) byłam kilka dni przed @. Więc pobiegłam po test i z popołudniowego moczu yszly mi dwie grube krechy.

    Pamiętam, że chciałam wyrzepac dywan, ale jakiś głos w głowie powiedział mi "nie podnoś" niemalże jak science-fiction:-D hihi.

    A dziś moje szczęście ma 15 dni :)

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 16 maja 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OnaOna1 wrote:
    Kochane przyszle mamusie mam jeszcze do was pytanko :-) moja@ powinna byc 2 dni temu ale aladu po niej nie ma jeat tylko bialy sluz brzuch juz mnie prawie nie boli czasem cos zakluje tylko... Ale chodzi mi o szyjke macicy jak ona u was wygladala na pocztku ciazy? Probowalam badac u siebie i niby jest nisko zamknieta ale jest jakby obuchnieta bardzo i pokarbowana. Wole zapytac was zamist czytac w necie i i tak bede zielona hihi dzia za odpowiedz :-*

    OnaOna1 dwa dni po spodziewanej miesiaczce to test z moczu juz powinien byc wiarygodny. Nie ma co sie forum dopytywac, tylko sprawdzac czy sie cos wykluje ;)

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez juz mysle ze chyba raczej powinien byc wiarygodny. Jutro popedze do apteki bo niestety w mojej " wielkiej" wiosce nie ma... A do najblizszej mam spory kawalek :-( ale byle do jutra ;-)

    OnaOna1
  • Tzofiya Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam przeczucie jeszcze przed terminem miesiączki, tylko długo nie mogłam w to uwierzyć i się oswoić :)

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiedzialam kilka dni po owulacji. moj organizm oszalal. 10dpo zrobilam test i piekne 2 krechy.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam żadnych przeczuć.....

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ