X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne solarium
Odpowiedz

solarium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane . Pytanie mam odnośnie opalania się w solarium . Nie chodzi mi tam o ciągle tylko ze w lipcu biorę ślub i zastanawiam się czy bym mogła przejść się tak 2 tygodnie i 1 tydzień przed ślubem na 9 minut. . Jak myślicie .?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio?

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanów się raz jeszcze nad tym pytaniem Dziewczyno...

    Madlen222, Limerikowo lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj wrote:
    Cześć kochane . Pytanie mam odnośnie opalania się w solarium . Nie chodzi mi tam o ciągle tylko ze w lipcu biorę ślub i zastanawiam się czy bym mogła przejść się tak 2 tygodnie i 1 tydzień przed ślubem na 9 minut. . Jak myślicie .?
    Ja jestem z tych tolerancyjnych mamusiek, ale jak dla mnie to już też trochę za dużo ;) Może i nic się nie stanie, ale ja bym nie ryzykowała i mojemu synku tego nie zrobiła, bo w razie czego jak coś się stanie to nie wybaczysz sobie do końca życia...Już lepiej może troszkę na słoneczku posiedzieć z brzuszkiem zakrytym?Do lipca jeszcze zdążysz nabrać zdrowego koloru, a opalenizna na skwarkę nie jest już modna ;)

    Maj, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli się zdecydujesz to na krótko (myśle że ok.6 minut). Ogólnie to piszą, że opalanie nie powinno przekraczać godziny na miesiąc. Korzystanie z solarium może powodować skoki ciśnienia tętniczego krwi,zawroty i bóle głowy.
    Zrobisz jak uważasz, może warto zapytać lekarza?

    Ja osobiście bym na pewno nie poszła, ale to tylko moje zdanie :)

    Maj, Limerikowo lubią tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opalanie natryskowe- efekt jak po kilku wizytach w solarium a nawet lepszy

    Solarium zaczyna opalać dopiero od 6 minuty

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 18:42

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na wizycie przed chwila lekarz mówił ze raz mogę się wybrać ale max 8 minut i brzuszek zakryć ręcznikiem i piersi ;) opalanie natryskowe odpada ,może powodować przebarwienia sukienki . Ale dzięki . No ale chyba jednak zdecyduje się na słoneczko .. nie chodzi mi tam o opalanie na tzw. Skwarke ale tylko żeby skóra nabrała kolorytu .. polecacie może jakiś bezpieczny krem do opalania ..? ;) nie chce zaszkodzić maluszkowi i nie chce żeby doszło do ponadto przegrzania organizmu .

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, przebarwienia sukienki ważniejsze.

    agania, Cassie, Eklerka lubią tę wiadomość

  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdecydowanie powiem nie

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Mala_Czarna_89 Autorytet
    Postów: 5183 3493

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wykonane opalanie natryskowe nie powoduje przebarwień na sukienkach- jestem kosmetyczką, siedziałam w tym i wiele kobiet w ciąży (i nie tylko) przychodziło przed ślubem na ten zabieg :)
    Nie wiem w jakim tempie będzie ci rósł brzuch, ale ja bym cię nie wpuściła na solarium widząc, że jesteś w ciąży. Solarium szkodzi dorosłym (nawet 8 minut) a co dopiero kilkucentymetrowemu dzieciątku. Po ośmiu minutach ciało bardzo się nagrzewa- zafundujesz swojemu dziecku prawdziwy piekarnik.
    Z resztą jedna 8-minutowa wizyta wcale cię nie opali.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 19:16

    Maj, Limerikowo lubią tę wiadomość

    yiDgp1.png
    kqdgp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Czarna ja nawet nie wiedzialam, ze po 6 min solarium zaczyna opalac - jakies anormalne dla mnie :) W kazdym razie ja chodze na 15 min max 2 razy w tygodniu, aby byc lekko zabarwiona.

    W ciazy bym nie poszla.

    Lepiej natrysk badz samoopalacz - z dove jest ok, jesli ktos potrafi sie dobrze wysmarowac - sama uzywalam w zeszlym roku na slub i wygladalam cudownie ;) lekko oliwkowa "opalenizna" :)

    Biala sukienka zawsze bedzie kontrastowala z nasza skóra, Bobas wazniejszy.

    Maj, Limerikowo lubią tę wiadomość

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ;) to może jednak to natryskowe wypróbuję i wtedy się może do tego przekonam ..dzięki za rady . Juz jestem pewna na 100 % ze z solarium nie skorzystam . Nie chce zrobić krzywdy mojemu maleństwu ..

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj z racji tego, ze masz "daleko" do ślubu to spróbuj sobie samoopalacza do ciemnej karnacj z dove - koszt +/- 15zł. Natrysk wyjdzie Cię o wiele wiecej, chyba, że pójdziesz tylko na ręce, ramiona, dekolt - górne partie w skrócie, ale suknia musi być długa. Masz dużo czasu więc też dużo pola do manewru.

    Spokojnej ciąży i szczęścia na nowej drodze życia :)

    Maj lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zartujesz ze myslisz w ciazy o solarium...

    Eklerka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ