X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Sprawdzone sposoby na migrenę w ciąży
Odpowiedz

Sprawdzone sposoby na migrenę w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki! Przed ciążą leczyłam się na migrenę, lekarka powiedziała że jak zajdę w ciąże, to albo nie będę miał ich w ogóle, albo będą ze zdwojoną siłą... Tak właśnie jest u mnie, normalnie umieram, żadnych tabletek nie można brać, więc już 4 dzień się męczę ;-( czy któraś z Was tak miała, jakieś sposoby na to? Chyba się wykonczę... Czy to prawda, że po I trymestrze może to przejść?

  • dora8201 Autorytet
    Postów: 1422 1556

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można brać tabletki na paracetamolu - bezpieczniejsze dla dziecka jest wzięcie tabletki i uśmierzenie bólu niż chodzenie 4 dni z bólem. Ja miałam mega migreny w 1 ciąży - pomagało jak przy zwykłych migrenach - dużo wypoczynku (leżenia, spania) w ciemnym i cichym pokoju - migreny jak ręką odjął kiedy poszłam na l4 - natomiast najbardziej skuteczne (przy moim niskim ciśnieniu) była kawa plus okłady z soli - sól najlepiej gruboziarnistą, wysypujemy na suchą patelnię i podgrzewamy żeby była gorąca. Wrzucamy do grubej najlepiej frotte skarpety (albo nawet i dwóch), jeśli jest potrzeba bo za gorące, owijamy jeszcze w jakąś szmatkę i kładziemy na głowę (w tych miejscach gdzie boli). Sól bardzo długo trzyma ciepło więc można naprawdę długo taki okład mieć

    zpbnio4p92q84lda.png
    Młody 16.09.2008, Grochu (*) 9tc :*
    http://i9.photobucket.com/albums/a96/doda8201/08aborygen_zps4e330bfe.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dora, ten trik z solą jeszcze nie słyszałam, z pewnością wypróbuje ;) Długo Cię te bóle trzymały w ciąży? Czy przed ciążą leczyłaś się na migrenę?
    Niby wszystko ładnie , pięknie - no, ale jak łeb nie boli - to normalnie święto!!! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ