Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Styczeń 2023
Odpowiedz

Styczeń 2023

Oceń ten wątek:
  • Angela1108 Autorytet
    Postów: 2039 764

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ospę miałam razem z córką jak mloda miała z 4 latka obydwie chodziłyśmy w kropkach 😁

    preg.png

    01.23 syn 🧑‍🌾 cud po 14 latach starań 🥰
    12.2012 👼🏻💔 w 12 tyg.
    02.2017 👼🏻💔 w 8 tyg.
    05.2005 córka 🙎🏼‍♀️
    10.04.2026 ⏸️
    29.05.26 mamy ❤️❤️
  • kid_aa Autorytet
    Postów: 2650 3263

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki! Może któraś potrzebuje
    Mam:

    Prolutex - całe opakowanie + 4 fiolki - data: 7.2023 + strzykawki i igły
    Utrogestan - dorzucam w gratisie 10 szt.- data: 7.2022

    priv

    age.png
    30.11.2012 (puste jajo), 12.02.2016 (28tc*) - naturalsy 💔
    IUI 05.2017 :( IMSI 08.2017 :( IMSI 01.2018 :( IMSI 03.2019 :( IMSI 05.2019 (Mini-IVF) :( 08.2020 stymulacyjna klapa :(
    AZ 02.2022 :( 7dpt 16, 9dpt 34, 11dpt 31
    AZ 03.2022 7dpt 46, 9dpt 135, 12dpt 426, 16dpt 1730, 20dpt 5035, 7t3d ❤️ 🍀🤞🍀 It's a boy 🥰
    genotyp AA, V Leiden, MTHFR a1298c, nasienie kiepskie, polimorfizm Apal
    2950g Syn - Nasza Miłość😍
  • niemi Ekspertka
    Postów: 138 78

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dziś pytanie z innej beczki. Czy stosowalyscie może nystatynę dopochwowo, wiecie czy jest jakiś zamiennik? Wczoraj mi lekarz przepisał, mówił że może być problem z dostępnością i dadzą w aptece coś innego a w aptece dostałam figę z makiem. Powiedziano mi że leku nie ma i nic innego nie dostanę, wspominały o natamycynie ale ze nie mogą bo to inna substancja czynna. I generalnie stanęło na tym że mam się udać do lekarza po nowa receptę 😐 to mi nie po drodze bo za chwilę jadę na urlop a doktor nie przyjmuje codziennie i recept z marszu też nie wystawia... Pozostaje mi stary dobry lactovaginal🙄

    niemi
  • karmar Autorytet
    Postów: 275 203

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromne dzięki za kciuki ❤️

    Ciąża rozwija się prawidłowo, Maleństwo ma prawie 1,5 cm, jest serduszko ❤️ ciąża została określona jako wysokiego ryzyka ze względu na dwa mięśniaki, które od początku ciąży urosły, do tego mój wiek (38) i stan po dwóch cesarkach. Mam do zrobienia pakiet badań i mam się zgłosić z wynikami za 2 tygodnie. Dostałam też Duphaston, który być może przyblokuje wzrost mięśniaków.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 17:41

    Mona1234, nick nieaktualny, Malamii26, Vaiana, wichrowe_wzgórza, niemi lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • Mona1234 Autorytet
    Postów: 331 599

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmar dobrze że wszystko rozwija się prawidłowo. Mam nadzieje że mimo tych mięśniaków wszystko będzie dobrze!

    karmar lubi tę wiadomość

    age.png
    4 procedury, 10 inv,
    2 👼 9tc, 16tc - Zespół Edwardsa
    05.2022 ET
    31.05 - ❤️
    7.07 usg prenatalne - ok, nifty pro - niskie ryzyka, dziewczynka ❤️
    17.01 - Ola ❤️🥰
  • Mona1234 Autorytet
    Postów: 331 599

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niemi wrote:
    Cześć dziewczyny, dziś pytanie z innej beczki. Czy stosowalyscie może nystatynę dopochwowo, wiecie czy jest jakiś zamiennik? Wczoraj mi lekarz przepisał, mówił że może być problem z dostępnością i dadzą w aptece coś innego a w aptece dostałam figę z makiem. Powiedziano mi że leku nie ma i nic innego nie dostanę, wspominały o natamycynie ale ze nie mogą bo to inna substancja czynna. I generalnie stanęło na tym że mam się udać do lekarza po nowa receptę 😐 to mi nie po drodze bo za chwilę jadę na urlop a doktor nie przyjmuje codziennie i recept z marszu też nie wystawia... Pozostaje mi stary dobry lactovaginal🙄
    Nie stosowałam, a może spróbuj zadzwonić do tej kliniki gdzie przyjmuje lekarz co możesz wziąć w zamian.

    age.png
    4 procedury, 10 inv,
    2 👼 9tc, 16tc - Zespół Edwardsa
    05.2022 ET
    31.05 - ❤️
    7.07 usg prenatalne - ok, nifty pro - niskie ryzyka, dziewczynka ❤️
    17.01 - Ola ❤️🥰
  • Słonecznik90 Autorytet
    Postów: 374 190

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ròżowa,cudowne wieści! ☺️
    Karmar najważniejsze,że ciąża rozwija się prawidłowo,słuchaj zaleceń lekarza ☺️

    Zdaję relację po wizycie.Maluszek ma już 4 cm😍,krwiak powoli się zmniejsza,także jak największa ilość leżenia pomaga. Niestety nadal za bardzo nie mogę chodzić na spacery,bo jak zapytałam,czy mogłabym iść na taki 3-kilometrowy spacer,to powiedział,że nie. Także dalej będę kluchą 😄Dostałam skierowanie do endokrynologa,także będę się jutro umawiać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 19:55

    Mona1234, wichrowe_wzgórza, niemi, Malamii26, Olciax lubią tę wiadomość

    2.05-⏸️
    4.05-Beta hcg 60,prog.21
    06.05-Beta hcg 187,2 (przyrost o 211,7 %),prog.25,92
    24.05-Zarodek z bijącym serduszkiem ❤️
    7.06-wizyta
    PTP-14.01.2023 ☺️
  • sylwia546 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miał ktoś lub zna taki przypadek, że był pęcherzyk ciążowy oraz pęcherzyk żółtkowy, a później pokazał się zarodek? Martwię się, bo moja ginekolog skomentowała 'dziwne'
    Pęcherzyk ciążowy:10mm
    Pecherzyk żółtkowy:2.1mm

  • Żurawinka Autorytet
    Postów: 594 275

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Pomiary wyszły dobrze. Jest prawidłowa przezierność karkowa, jest kość nosowa, mózg o prawidłowym kształcie, więc się cieszę. Jedyne co, to nie bardzo jestem zadowolona z lekarza, który ciągle narzekał, że nic nie widzi, bo mu mięśniaki przeszkadzają, poczym odnajdywał to, co chciał, ale nadal narzekał. I ciągle powtarzał te same informacje. Na przykład uwidocznił obie ręce, a potem 15 razy pytał czy mówił, że już ręce były😏. Raczej nie byłam jakoś bardzo zadowolona z obsługi, choć oczywiście osłodą są prawidłowe parametry maleństwa, które ma już ponad 6 cm🙂

    nick nieaktualny, Mona1234, sylwia546, Olciax, karmar, Słonecznik90, wichrowe_wzgórza, niemi, Malamii26, Nyashka lubią tę wiadomość

  • Mona1234 Autorytet
    Postów: 331 599

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia546 wrote:
    Miał ktoś lub zna taki przypadek, że był pęcherzyk ciążowy oraz pęcherzyk żółtkowy, a później pokazał się zarodek? Martwię się, bo moja ginekolog skomentowała 'dziwne'
    Pęcherzyk ciążowy:10mm
    Pecherzyk żółtkowy:2.1mm
    A który tydzień ciąży?
    „Zarodek pojawia się w pęcherzyku ciążowym zaledwie kilka dni po pojawieniu się pęcherzyka żółtkowego”

    age.png
    4 procedury, 10 inv,
    2 👼 9tc, 16tc - Zespół Edwardsa
    05.2022 ET
    31.05 - ❤️
    7.07 usg prenatalne - ok, nifty pro - niskie ryzyka, dziewczynka ❤️
    17.01 - Ola ❤️🥰
  • LILILA Ekspertka
    Postów: 174 182

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona1234 wrote:
    A który tydzień ciąży?
    „Zarodek pojawia się w pęcherzyku ciążowym zaledwie kilka dni po pojawieniu się pęcherzyka żółtkowego”

    Ja mialam podobny przypadek niestety zakończony pustym jajem. Pecherzyk byl 11mm pecherzyk zoltkowy 2.5mm ciaza wedlug miesiaczki byla 8 tydzien z usg wychodzil 6. Bhc rosla do wartosci 40tys pozniej dopiero powoli zaczela spadać. 2 tyg pozniej wg usg ciagle byl 6 tydzien. Czekalismy do prawie 12 tyg na samoistne poronienie jednak trzeba bylo lyzeczkowac i w badaniu hist pat rzeczywiscie byl brak zarodka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 20:52

  • sylwia546 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy dzień miesiączki był 30kwietnia, więc kalendarzyk liczy mi 7+3
    A lekarz robiący usg 4/5 tydzień. W opisie usg napisał: 'pęcherzyk ciążowy 10mm poza tabelą pomiarową'

  • LILILA Ekspertka
    Postów: 174 182

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia546 wrote:
    Pierwszy dzień miesiączki był 30kwietnia, więc kalendarzyk liczy mi 7+3
    A lekarz robiący usg 4/5 tydzień. W opisie usg napisał: 'pęcherzyk ciążowy 10mm poza tabelą pomiarową'
    A jrstes w stanie okreslic kiedy byla owulacja?

  • sylwia546 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja była chyba między 12-15maja

  • LILILA Ekspertka
    Postów: 174 182

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wychodzi mniej wiecej ze powinien byc 7+2 tydzien wiec powinien byc widoczny zarodek. Rozbieżność pomiedzy 4/5 tyg a 7 niestety nie wyglada dobrze.
    Ale nadzieja zawsze jest.

  • LILILA Ekspertka
    Postów: 174 182

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaje tylko czekac. Wszystko w rękach natury.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 21:10

    sylwia546 lubi tę wiadomość

  • sylwia546 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 29czerwca mam następne USG, mam nadzieję że ujrze cud

  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super wieści !!
    Ja mam jutro wizytę i już złapałam stresa jak poczytałam wasze nie wiem czemu tak mam 🙈🙈 przenieśli mi wizytę z 21 na 18:40.
    Jeszcze jutro mnie czeka diabetolog ciekawe co powie bo kilka razy sobie „pofolgowałam” 🙈 No i jeszcze dentysta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2022, 22:20

    Malamii26 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • LILILA Ekspertka
    Postów: 174 182

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia546 wrote:
    W 29czerwca mam następne USG, mam nadzieję że ujrze cud
    Trzymamy wszysrkie duze i male kciuki😘✊

  • Olaola Autorytet
    Postów: 1487 1006

    Wysłany: 22 czerwca 2022, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, miałam tak samo praktycznie, 10 mm pęcherzyk, 2mm ciałko żółte, zarodka jeszcze nie było widać. Tylko u mnie to było 5plus5 a w 7.0 był już 8 mm zarodek i serduszko, a pęcherzyk miał jakieś 23 mm. Trzymam kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2022, 00:16

    age.png

    Starania od kwietnia 2021--> udało się kwiecień 2022!
    Hsg --> prawy jajowód niedrożny --> sHSG w styczniu - udrożniony. Stymulacja Clo od stycznia do kwietnia
    21.04 - wyraźny cień 😲
    22.04 - (10 dpo) ⏸️ 🌸🌸🌸🙂
    16.05 - dzidzia ma 8 mm ❤️ 122
    27.05 - dzidzia ma 1.6 cm
    23.06 - dzidzia ma 5.91 cm, ❤️165, USG i pappa - wszystko w porządku🥰
    13.07 - zdrowy chłopiec (Nifty)
    14.07 - mały waży 140 g
    18.08 - maluch waży 360g
    22.09 - 762 g maluszka - Julian? ❤️
    10.11 - 2050 g "maluszka" :-)
    28.2022 Julian na świecie 3340g ❤️❤️
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ