X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Torunianki;)
Odpowiedz

Torunianki;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 8 lipca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie szczęśliwie zafasolkowane z Torunia;)

    Camilia, Pola_x lubią tę wiadomość

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 12 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć ;)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizyte u Gbiorczyka. Mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze z fasolka;)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 12 lipca 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam za tydzień :) już się doczekać nie mogę!

    km5sio4phkxiw92p.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 12 lipca 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się zawsze stresuje czy wszystko będzie dobrze. Taki już ze mnie nie spokojny duch i często nie potrzebnie się zamawiam, a to raczej nie jest za dobre; (. I tez zawsze odlicza dni do następnej wizyty;)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 13 lipca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zawsze martwię. Taki już urok ciąży ;) Tobie już został jeden dzień do wizyty tylko!

    km5sio4phkxiw92p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ