X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne TRÓJMIASTO :) Lekarze, szpitale
Odpowiedz

TRÓJMIASTO :) Lekarze, szpitale

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie :)

    Mieszkam w Gdyni niedługo i nie mam wiedzy na temat lekarzy i szpitali.

    Proszę o opinie dotyczące lekarzy ginekologów z Trójmiasta, lekarzy u których dobrze wykonać badania prenatalne/genetyczne a także czy macie jakieś doświadczenia ze szpitalami? Gdzie najlepiej rodzić? :)

    Bardzo Wam dziękuje :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam wątek :) Może jednak jest ktoś z Trójmiasta?

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o szpitale i poród, to sprawdziłabym inne forum, tj. "Poród" tam jest mnóstwo postów dotyczących opinii o szpitalach i lekarzach w różnych częściach Polski, etc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2018, 14:32

    zuza88 lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Jeśli chodzi o szpitale i poród, to sprawdziłabym inne forum, tj. "Poród" tam jest mnóstwo postów dotyczących opinii o szpitalach i lekarzach w różnych częściach Polski, etc :)

    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedź :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do badań prenatalnych to polecam Pro Femina w Gdynii doktor Piotr nazwiska nie pamiętam, ma żonę Ewę ;) sympatyczny i zna się na rzeczy, w 12 tygodniu powiedział, że będę miała córkę i tak też się stało :)

    A w Gdańsku polecam ginekolog Hryniewicz przyjmuje w Nadmorskim Centrum Medycznym i na Polankach

    zuza88 lubi tę wiadomość

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 1 lutego 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gdyni polecam Małgorzatę Tomczyk - Małyjasiak. Prowadziła mi dwie ciąże, robi badania prenatalne (ma certyfikat).

    Obu synów rodziłam w Redłowie, przyjmował ich dr Żółtowski (za pierwszym razem z przypadku a za drugim celowo do niego szłam).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2018, 21:12

    zuza88 lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • zuza88 Ekspertka
    Postów: 246 190

    Wysłany: 2 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny za podpowiedź, chętnie poczytam w internecie na temat tych lekarzy :)

    p19uyx8dfb3tjm5a.png
  • dreamer_fanatic Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 24 lutego 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za Wasze oferty i propozycje. Na pewno mogą się przydać kiedyś.

    Tłum mnie przeraża, bo nie ma twarzy, której mogłabym zadać pytania. Jak o coś zapytać lawinę albo tsunami?
  • Istotka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 lutego 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoś może sprawdzoną placówkę w Gdańsku? Zależy mi na czymś godnym polecenia.

    Od przyjaciół gorszy jest tylko ich brak.
  • Ju14 Autorytet
    Postów: 733 474

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie ciąże prowadziła mi dr Kowalewska-Włas. Obecnie przyjmuje w Gdyni. Natomiast rodziłam w szpitalu Wojewódzkim i bardzo sobie chwalę :) jak jeszcze raz będę się spodziewała dzidziusia to też zamierzać rodzić w Wojewódzkim :)

    w4sq0dw4ipdk3tpr.png
  • Mania1085 Autorytet
    Postów: 380 143

    Wysłany: 26 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DR Żółtowski z Gdyni - najlepszy :)

    w5wqvut1rkxwljzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    livia30 wrote:
    W Gdyni polecam Małgorzatę Tomczyk - Małysiak. Prowadziła mi dwie ciąże, robi badania prenatalne (ma certyfikat).

    Obu synów rodziłam w Redłowie, przyjmował ich dr Żółtowski (za pierwszym razem z przypadku a za drugim celowo do niego szłam).

    Livia jesli zaglądasz to wysłałąm zaproszenie, bo mam pytane do Ciebie odnośnie pani doktor Tomczyk :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ