X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne WEGE mama
Odpowiedz

WEGE mama

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mar_Ta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy jest na forum jakaś przyszła mama na diecie wegetariańskiej? Co suplementujecie? Ja biorę B12, D3 i oczywiście kwas foliowy. Jestem w 6. tc. Pozdrawiam Marta.

  • Ewela35 Ekspertka
    Postów: 227 146

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja nie jem mięsa ale jem ryby. Jestem 14 tc w pierwszym trymestrze brałam femibion 1 teraz przeszłam na 2. Jem tak jak dotychczas i wyniki są ok. czyli dużo warzyw strączkowych, kasz, warzyw i owoców. Z owocami muszę uważać bo cukier mam 91. Bardziej się boję o dietę w trakcie karmienia bo będzie trzeba ograniczyć strączkowe warzywa.

    w4sqyx8d5t3hk7tg.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, wtrącę się jako mama karmiąca, chociaż nie wege.
    Dieta matki karmiącej już nie obowiązuje, bo udowodniono, że to nie dieta mamy powoduje kolki u malucha (inaczej jest z alergiami, ale to już inna bajka). Więc śmiało możecie wcinać warzywa strączkowe :)
    Spokojnych ciąż, dziewczyny!

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie wege ale nie jem miesa.
    jem zeratyne i rybe raz za jakis czas.
    poza tym gównianie sie odztwiam

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ