X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wózek tako omega lub inne modele
Odpowiedz

Wózek tako omega lub inne modele

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamy! Wychodzę do was z takim nietypowym zapytaniem. Które z was posiadają wózek firmy TaKo model omega lub inne? Mam pewien problem...otóż od jakiegoś czasu używamy spacerówki i wczoraj próbowałam zamontować do niej moskitierę i za nic w świecie nie wiedziałam jak to zrobic. Powiedzcie czy te moskitiery są tylko do gondoli? Bo na zdjęciach w internecie widzę właśnie zamontowane je tylko w gondolach. A jeśli da sie tez do spacerówki (na co liczę :)) to zdradzcie bardzo proszę sposób na ten montaż.
    Wybaczcie mi taki z czapy temat, ale juz przeszukałam całe internety i dalej nie wiem jak to zrobić. Napisałam tez meila do tako, ale nie uzyskałam póki co odpowiedzi, a zależy mi bo jest cieplo i na wieczornych spacerach komary niezle gryzą moje małe.

  • .aś. Autorytet
    Postów: 1364 1837

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moskitiera jest tylko na gondole.

    ♀️30 ♂️33

    2015 👧
    2018 👧

    PCOS, IO, BMI >30, cykle 50-60 dniowe

    Starania od 05.2022

    99 - 🎉 18.12
    98 - 🎉 9.01
    97 - 🎉 30.01
    96 - 🎉 24.03 (7tc)

    25 tc - wykryta cukrzyca ciążowa

    5.03 ⏸️🥺
    21.03 - mamy ❤️
    8.05 - 64 mm szczęścia ❤️
    1.06 (16+1) - synuś 💙🥺
    3.07 (20+5) - 372g misia 💙
    8.08 (25+6) - 1047g wiercipięty 💙
    6.09 (30+0) - 1350g maluszka 💙
    3.10 (33+6) - 2125g Bobcia 💙

    age.png

    event.png
  • Maniaaaa Autorytet
    Postów: 776 246

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak napisała .aś., moskitiera tylko do gondoli

    Janek i Gaja <3
    PeRop1.png
    QyGIp1.png
    rodzinneratatuj.blogspot.com
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ