X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Wymioty i biegunka jednocześnie
Odpowiedz

Wymioty i biegunka jednocześnie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 8 lipca 2014, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, nie wiem czy juz ktos o tym pisal bo nie moge nic znalezc ale czy któras z was tak miala, boje sie ze urodze przedwczesnie. Jestem w 32 tyg ciazy i od 4 dni raz dziennie wymiotuje i mam biegunke jednoczesnie, czytalam gdzies ze to oczysczanie organizmu ale na 2 tyg przed normalnie a nie na 2 mies. nie wiem co mam o tym myslec. dzieki za pomoc

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak nagle Ci się zaczęły, tak? Kurcze, to chyba powinnaś zadzwonic do lekarza i go poinformowac, bo przy jednym i drugim może dojść do niedoborów elektrolitów, odwodnienia organizmu. Jak długo to trwa?

    Ja mam rozwolnienie, ale u mnie to już trwa miesiąc czasu,a nawet więcej wymiotowałam wcześniej, teraz już tylko sporadycznie np. dziś rano, ale nie posiłkiem tylko przed jedzeniem, także nic nie tracę. Gin mi kazał kupić Smectę w razie gdyby danego dnia powtarzało to się za często, mam dużo pić (wody) i więcej solić, aby woda się zatrzymywała i zebym się nie odwodniła. Ale powiedział, że jeśli mi się to nie zatrzyma, albo pogorszy, to weźmie mnie do szpitala. Chociaż podejrzewamy, że w ciąży po prostu zrobił mi się zespół drażliwego jelita.
    Aaa i ja na wadze nie tracę, także nie ma jakiegoś alarmu.

    U Ciebie sytuacja jest nieco inna, bo wcześniej nie bylo tego problemu..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 11:21

  • rybeczka89 Koleżanka
    Postów: 35 23

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej też byl ten problem w 1 trymestrze schudlam 6kg od wymiotów i mdlosci. Chodzi o to ze wymiotne sobie raz i juz mi lepiej i biegunki tez nie mam caly dzien. w pon ide na wizyte takze oczywiscie powiem lekarzowi co i jak i tu napisze. dzieki za odp

    3jgxrjjgjyx5g2x3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na biegunki na pewno doraźnie można tę smectę, pij też dużo wody oczywiście. :) Dobrze, że masz teraz wizytę, to lekarz na pewno doradzi Ci coś właściwego.
    Trzymam kciuki za poradzenie sobie z problemem! :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ