X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zielona herbata
Odpowiedz

Zielona herbata

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dżoana90 Koleżanka
    Postów: 34 6

    Wysłany: 31 lipca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co sądzicie na temat picia zielonej herhaty?
    Czytalam różne opienie, ja sama do 7 tyg ciąży piłam ja regularnie z kilka filiżanek dziennie. Dziś znalazłam artykuł, ze nalezy ja kategorycznie odstawić...

  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 31 lipca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz rodzinna wręcz poleciła (ze względu na zgagi i przepuklinę przełykową) picie czarnej i zielonej herbaty :)

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • dorotkam162 Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 31 lipca 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracowałam w sklepie zielarskim i co do zielonej herbaty były różne opinie, a więc ciężko stwierdzić...Czarna owszem tak natomiast odradzali czerwoną

  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszytsko w nadmiarze może zaszkodzić. Barfzo wątpię by 1-2 herbaty dziennie miały jakieś negatywny wpływ na dzidzie tak samo jak kawa ;) ja pije

  • Tzofiya Znajoma
    Postów: 18 2

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrezygnowałam z herbaty w ciąży, może troszkę ograniczyłam (bo potrafiłam wypić 8 kubków dziennie) i jest dobrze. Właściwie do niedawna nie wiedziałam, że nie wolno :/

  • Ewa25 Przyjaciółka
    Postów: 110 37

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój lekarz stwierdził że jedna dziennie nie zaszkodzi a nawet zdrowiej niż czarna. Ale - ok.20 tygodnia było podejzenie ze będzie problem z serduszkiem chodzi o przewód botalla. Znalazłam gdzieś artykuł ze jest jakieś powiązanie pomiędzy zieloną herbata a ta wada serduszka . I teraz pije tylko 1 herbatę dziennie - malinowa.

    hchylbetu4umr7yv.png hchylbetznxbei2w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ