X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Zwolnienie, l4
Odpowiedz

Zwolnienie, l4

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pomoc . Zobaczymy jak to będzie

  • Angell Przyjaciółka
    Postów: 106 35

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale myśle ze staż pracy masz dobry to agencja umowę do porodu przedłuży i będziesz mieć pełne prawa do świadczeń które wypłaci tobie ZUS.... najlepiej to może idź do tej agencji i pogadaj

    gannlhb8njjxwd33.png
  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W twoim przypadku niestety umowa zostanie rozwiązana i będziesz osobą bezrobotną, natomiast na L4 możesz być do końca ciąży, świadczenie będzie płacił ZUS. Po urodzeniu dziecka możesz zarejestrować się w PUP aby mieć co najmniej ubezpieczenie zdrowotne i ewentualny zasiłek dla bezrobotnych po spełnieniu warunków tego zasiłku z możliwością przedłużonego okresu jak zasiłek macierzyński. Również możesz starać się o tzw "Kosiniakowe" i 500+.

  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 2 września 2020, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie , dostałam zwolnienie i lekarz powiedział na wizycie ze już zwolnienie zostało wysłane do pracodawcy . Czy ja coś teraz muszę gdzieś zgłosić ? Pierwszy raz jestem na jakim kolwiek zwolnieniu dlatego pytam

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
  • Karolina36 Koleżanka
    Postów: 124 15

    Wysłany: 2 września 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, musisz powiadomić pracodawcę że jesteś na zwolnieniu, a L4 w formie elektronicznej powinni sobie sami pobrać z systemu ZUS.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ