X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację 34 dniowe cykle
Odpowiedz

34 dniowe cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Suseł Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 października 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sierpniu @ mialam 1.08 a we wrzesniu @ przyszła 04. W jakim dniu mogła wystapic owu we wrzesniowym cyklu? Dodam ze program wyznaczyl mi @ na 08.10

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 08:36

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 1 października 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 33-34 dni zazwyczaj i owu wypada mi mniej więcej w 19-20 dc, ale jest to sprawa indywidualna u każdej kobiety, fl może być u Ciebe dłuższa lub krótsza.

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • Niecierpliwa Pola Ekspertka
    Postów: 418 67

    Wysłany: 11 października 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy jaką długą masz fazę lutealną. Jej długość powinna mieścić się w przedziale 10-16 dni. Moja trwa 16 dni więc owulacja występuje u mnie na 16 dni przed kolejną miesiączką. Ale zawsze moment wystąpienia owulacji liczy się od końca cyklu. Moje cykle trwają 40-42dni, a owu mam 24-26dc (przynajmniej do tej pory tak miałam). No i moim zdaniem jeśli chcesz mieć pewność jak to wygląda to najlepiej po prostu mierzyć temperaturę :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ