X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Błędny test?
Odpowiedz

Błędny test?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam u lekarza na monitoringu i powiedział ze nie widać pęcherzyka dominującego i następny monitoring we wtorek. Dzisiaj z ciekawości zrobiłam test owulacyjny i wyszedł mi taki oto wynik https://zapodaj.net/47d8ce9aebcaf.jpg.html
    Czy ten test jest pozytywny i wychodzi na to ze lekarz się myli ? Myślcie ze powinnismy się mimo wszystko starać ?

  • Betelgeza Autorytet
    Postów: 310 161

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilu dniowe cykle, i który dc aktualnie?

    klz9piqv2xhltk1y.png
  • Zuduarineczka Przyjaciółka
    Postów: 145 22

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualne 13dc cykle 30-35 dniowe, a w tym od 3 do 7 clo

  • Betelgeza Autorytet
    Postów: 310 161

    Wysłany: 5 kwietnia 2021, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy 30dniowym cyklu 14 może być owu, ja widząc taki wynik testu owu dzialalabym :) nic nie tracisz :)

    klz9piqv2xhltk1y.png
  • Vantiel Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie staraj się! ja akurat używam cyclotest my way i jest bardzo dokladny! a lekarze sa rozni wiec tez nie mozesz az tak sie sugerowac

  • miska997 Autorytet
    Postów: 872 397

    Wysłany: 22 kwietnia 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś 24 DC...a cykle mam ok 30 -33 dni. Dziś test owu pokazał dwie ładne ciemne kreski Ale na usg pecherzyk tylko 14mm. Lekarz mówił że nie wygląda to na nadchodzącą owu bo za mały pecherzyk brak śluzu i wgl....dal Clo od 5 dnia cyklu no i wyniki progestegon LH FSH etc i w połowie cyklu kolejna wizyta nie wiem co się dzieje już rok prawie się staramy najpierw prolaktyna wysoką teraz to.....:(

    23.06.2015- Maja 😍👧
    2.09.2021- CP💔
    15.10.2021- II
    21.10.2021- beta 1001,01
    Mały Cud.😍
    4.11.2021- mamy serduszko❤ 6mm szczęścia🍀
    13.01.2022- będzie Syn ❤👶 (16tc)
    10.06.2022- Bartłomiej 😍👨
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ