X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Bol jajnika
Odpowiedz

Bol jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lani Ekspertka
    Postów: 231 216

    Wysłany: 25 lipca 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dzisiaj jest drugi dzień kiedy boli mnie jajnik. Mocno i w stylu napadowym, jakby kłucie, ale jednak typowo to jest ból. Jestem dopiero w 10dc, a moje owu są raczej późne 19-22dc. Niepokoi mnie to.. czy u kogoś coś takiego jest normalne? U mnie kłucie zawsze jest dopiero w bliskiej okolicy owu i jest to typowe kłucie, a nie ból. Muszę zaznaczyć, że przy okresie po owu z tego jajnika zwijam się konkretnie z bólu, również dzień wcześniej. 1.5msc temu byłam na usg kontrolnym i gin powiedziała, że anatomicznie wszystko wygląda dobrze.

    👩 29l.
    👧 Lena 2014r
    👦 Aleksander 2015r
    👦Kajtuś 2017r
    👼 Dawidek 2022r

    7CS🍀🌈

    23.10.2023r 11dpo ⏸🤰
    23.10.2023r 11dpo bhcg 10,8mIU/ml , progesteron 9,34ng/ml
    25.10.2023r 13dpo bhcg 40,9mIU/ml, progesteron 14,97ng/ml
    06.11.2023r mamy pęcherzyk ciążowy USG 5+6, OM 6+3
    20.11.2023r mamy serduszko 👶🏼🩷
    20.12.2023r prenatalne dziewczynka 👧🏼
    28.02.2024r II prenatalne dziewczynka 👧🏼
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1757 2130

    Wysłany: 31 lipca 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lani wrote:
    Hej. Dzisiaj jest drugi dzień kiedy boli mnie jajnik. Mocno i w stylu napadowym, jakby kłucie, ale jednak typowo to jest ból. Jestem dopiero w 10dc, a moje owu są raczej późne 19-22dc. Niepokoi mnie to.. czy u kogoś coś takiego jest normalne? U mnie kłucie zawsze jest dopiero w bliskiej okolicy owu i jest to typowe kłucie, a nie ból. Muszę zaznaczyć, że przy okresie po owu z tego jajnika zwijam się konkretnie z bólu, również dzień wcześniej. 1.5msc temu byłam na usg kontrolnym i gin powiedziała, że anatomicznie wszystko wygląda dobrze.

    Cześć, jeśli ginekolog powiedziała Ci, że anatomicznie wszystko wygląda dobrze, a Ciebie nadal boli, to uważam, że powinnaś to skonsultować ponownie z lekarzem.. Na forum niestety nikt nie udzieli Ci pomocy medycznej, a ewidentnie coś jest nie tak, skoro Cię boli. Może pójdź do innego lekarza? Powodzenia :)

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸ 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io
    On: ZZSK


    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ