X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację ból piersi a owulacja
Odpowiedz

ból piersi a owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy bolące piersi mogą być zwiastunem owulacji? mam dni płodne i dziś nagle zaczęły być bardzo tkliwe i wrażliwe. Ktoś coś wie na ten temat? :)

    f2wlcbxmqludqper.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak mam przy owulacji :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a macie jakies inne objawy? np ból głowy, senność, albo wrecz przeciwnie podczas owulacji?

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 19 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tkliwość piersi mam przed menstruacją, a owulację, to teraz będę podkręcać sobie ziołami z mamamed - zobaczymy czy dobre

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 7 października 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i powiem, ze dobre - moja opinia o baby and mama med jest jak na razie pozytywna :) mam nadzieję, ze one naprawdę doprowadzą do zafasolkowania i nasza rodzina szybko się powiększy :)

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ