X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak jakiegokolwiek śluzu
Odpowiedz

Brak jakiegokolwiek śluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 stycznia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,
    od czterech miesiecy sie staramy. Od dwoch miesiecy robie testy owu (zawsze negatywne), testuje od miesiaczki do miesiaczki. Od dwoch miesiecy dopiero zwracam na to uwage ale mam wrazenie ze nie mam totalnie zadnego sluzu. Dziś jest koniec 10dc i nic. Jak wloze palce do pochwy to nie sa oczywiście suche, jest cos wodnistego i pojawiaja sie mini mini glutki ktore rozciagna sie miedzy palcami na jakies pol cm moze max. Ide jutro do gine, ale ostatnio jak bylam to mowil, że nie ma sie czym martwic. Podstawowe badania bdb, 26 lat. Od kilku dni mierzę sobie temperaturę (mam udostępniony wykres).

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 14 stycznia, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Czesc,
    od czterech miesiecy sie staramy. Od dwoch miesiecy robie testy owu (zawsze negatywne), testuje od miesiaczki do miesiaczki. Od dwoch miesiecy dopiero zwracam na to uwage ale mam wrazenie ze nie mam totalnie zadnego sluzu. Dziś jest koniec 10dc i nic. Jak wloze palce do pochwy to nie sa oczywiście suche, jest cos wodnistego i pojawiaja sie mini mini glutki ktore rozciagna sie miedzy palcami na jakies pol cm moze max. Ide jutro do gine, ale ostatnio jak bylam to mowil, że nie ma sie czym martwic. Podstawowe badania bdb, 26 lat. Od kilku dni mierzę sobie temperaturę (mam udostępniony wykres).


    Hej.
    Na poprawę śluzu jest bardzo dobry olej z wiesiołka. Po miesiącu stosowania powinnaś zobaczyć już efekty 🙂 mi osobiście pomogły też zioła ojca Sroki. Pije je do dnia owulacji i śluzu płodnego mam więcej.

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • ariete Koleżanka
    Postów: 148 10

    Wysłany: 14 stycznia, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie93 wrote:
    Hej.
    Na poprawę śluzu jest bardzo dobry olej z wiesiołka. Po miesiącu stosowania powinnaś zobaczyć już efekty 🙂 mi osobiście pomogły też zioła ojca Sroki. Pije je do dnia owulacji i śluzu płodnego mam więcej.

    Które konkretnie zioła Ojca Sroki polecasz?

    💔 03.2024 cb
  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 stycznia, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mimo braku śluzu i testow owulacyjnych negatywnych możliwe ze wgl owuluję? Ide to jutro sprawdzic, ale zaczynam się zafiksowywać na temat tego, że moze wgl moje jajniki już wygasają? Mam 26 lat :( Jestem zalamana a nastroj na pewno nie pomaga. Cykle jak w zegarku w calym moim zyciu (27 dni cykl) poza ostatnim ktory mial 31 dni. Zaczynam sie psuć

  • ariete Koleżanka
    Postów: 148 10

    Wysłany: 14 stycznia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Czy mimo braku śluzu i testow owulacyjnych negatywnych możliwe ze wgl owuluję? Ide to jutro sprawdzic, ale zaczynam się zafiksowywać na temat tego, że moze wgl moje jajniki już wygasają? Mam 26 lat :( Jestem zalamana a nastroj na pewno nie pomaga. Cykle jak w zegarku w calym moim zyciu (27 dni cykl) poza ostatnim ktory mial 31 dni. Zaczynam sie psuć

    Sluz możesz mieć przy szyjce a na zewnatrz może go nie być w ogóle. Ja też myślałam że nie mam a potem jak zaczęłam sprawdzać to przed owulka zaczynało go tam przy szyjce być dużo.
    Jakich testów używasz?

    💔 03.2024 cb
  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 14 stycznia, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ariete wrote:
    Które konkretnie zioła Ojca Sroki polecasz?


    To są zioła ojca Sroki nr 3 🙂

    ariete lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 14 stycznia, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Czy mimo braku śluzu i testow owulacyjnych negatywnych możliwe ze wgl owuluję? Ide to jutro sprawdzic, ale zaczynam się zafiksowywać na temat tego, że moze wgl moje jajniki już wygasają? Mam 26 lat :( Jestem zalamana a nastroj na pewno nie pomaga. Cykle jak w zegarku w calym moim zyciu (27 dni cykl) poza ostatnim ktory mial 31 dni. Zaczynam sie psuć

    Owulację możesz mieć bez względu na śluz. On natomiast jest potrzebny plemników do przeżycia i transportu ich do komórki 🙂 dlatego ważna jest jego dobra jakość 🙂

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 stycznia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robię testy Baby boom

  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 stycznia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktorego dnia cyklu macie zazwyczaj owulacje?

  • ariete Koleżanka
    Postów: 148 10

    Wysłany: 14 stycznia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Robię testy Baby boom

    Proponuję zmienić na domowe laboratorium. One są dość czułe, spróbuj na nich. Używałam też w tym cyklu z rossmana facelle, też były bardzo dobre.

    Kiedyś miałam baby boom, też nic nie pokazało. Jednocześnie testowałam domowe laboratorium i te testy pokazały pik od razu.

    Domowe laboratorium są dobre dla osób które mają niskie stężenie lh w organizmie. A Twój wyrzut lh może trwać krótko. Jeżeli masz regularne cykle to próbuj testować nawet 2 razy dziennie w dniach okołoowulacyjnych. Możesz mieć np wyrzut w południe i testując wieczorem już tego nie wychwycisz.

    💔 03.2024 cb
  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 14 stycznia, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Ktorego dnia cyklu macie zazwyczaj owulacje?


    Przeważnie 21dc przy cyklach 33-34 dniowych

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 14 stycznia, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ariete dzieki, skorzystam z Twoich rad :)

  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 15 stycznia, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bylam dzis u gine i mysle ze troche zbagatelizowal to co mowie. Mowi zeby nie robic testow owu bo sa niemiarodajne, że test sluzu tez jest niemiarodajny i wgl ;( Jednakze na usg potwierdzil dominujacy pecherzyk 13 mm, jak go teraz nie zmarnować? :(

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 15 stycznia, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    bylam dzis u gine i mysle ze troche zbagatelizowal to co mowie. Mowi zeby nie robic testow owu bo sa niemiarodajne, że test sluzu tez jest niemiarodajny i wgl ;( Jednakze na usg potwierdzil dominujacy pecherzyk 13 mm, jak go teraz nie zmarnować? :(


    Idź na kolejny monitoring za 2-3 dni. Jeśli chcesz mieć pewność, że pęknie, może Ci przepisać zastrzyk ovitrelle i powie kiedy masz go sobie zrobić. Wtedy w ciągu 24-36h powinnaś mieć owulację. Na razie pęcherzyk jest mały

    Brrykiety lubi tę wiadomość

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Brrykiety Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 15 stycznia, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katie93 wrote:
    Idź na kolejny monitoring za 2-3 dni. Jeśli chcesz mieć pewność, że pęknie, może Ci przepisać zastrzyk ovitrelle i powie kiedy masz go sobie zrobić. Wtedy w ciągu 24-36h powinnaś mieć owulację. Na razie pęcherzyk jest mały


    13 mm na 11dc to maly?

    Katie93 lubi tę wiadomość

  • Katie93 Ekspertka
    Postów: 230 153

    Wysłany: 15 stycznia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wizytę przy 18mm a zastrzyk robiłam dopiero dzień później, żeby urósł do 20mm. 18 to minimum.

    🧍‍♀️31
    🩺 PCOS, IO
    2019 październik 💔 7/8tc
    2023 grudzień 💔 cb

    Lametta, Metformax, Bromocorn, Fertistim, Wit. D, wit. C, Cholina, Omega, Magnez. 💉🧪💊

    💉 Luty '24- 1 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Marzec '24- 2 cykl Lametta+Ovitrelle ❌
    💉 Kwiecień '24- 3 cykl Lametta, bez Ovitrelle w tym cyklu🍀🤞

    Zespół antyfosfolipidowy ✅
    Trombofilia ❓
    Mutacje mthfr❓

    🧍‍♂️33
    Zdrowy jak koń 💪
  • Kleopatra32 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brrykiety wrote:
    Czesc,
    od czterech miesiecy sie staramy. Od dwoch miesiecy robie testy owu (zawsze negatywne), testuje od miesiaczki do miesiaczki. Od dwoch miesiecy dopiero zwracam na to uwage ale mam wrazenie ze nie mam totalnie zadnego sluzu. Dziś jest koniec 10dc i nic. Jak wloze palce do pochwy to nie sa oczywiście suche, jest cos wodnistego i pojawiaja sie mini mini glutki ktore rozciagna sie miedzy palcami na jakies pol cm moze max. Ide jutro do gine, ale ostatnio jak bylam to mowil, że nie ma sie czym martwic. Podstawowe badania bdb, 26 lat. Od kilku dni mierzę sobie temperaturę (mam udostępniony wykres).
    Hej! I jak u Ciebie wygląda sprawa? Mam ten sam problem co Ty :(

  • Lus1a Koleżanka
    Postów: 50 36

    Wysłany: 15 marca, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam fertistim i wydaje mi się, że śluz się poprawił. Ogólnie jest dobry na gospodarkę hormonalną. Aczkolwiek wydaje mi się, że śluz czasami nie jest wyznacznikiem, bo może być wyżej. U mnie śluzu też nigdy nie było dużo, a normalnie zaszłam w ciążę:)

    Kleopatra32 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 489 401

    Wysłany: 16 marca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę też zauważyć jedną ważną rzecz. Niektóre kobiety czekają aż kreska będzie ciemniejsza od drugiej, wtedy dopiero uważają test za pozytywny. Z takim podejściem może nigdy nie być pozytywny. Testy wybarwiają się w różny sposób, jestem w trzeciej ciąży gdybym czekała na super ciemną kreskę która nigdy się nie pojawiła, to raczej bym tej ciąży nie miała. Super mocna kreska pojawia mi się dopiero teraz jak jestem w ciąży

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
  • Chesterka1124 Autorytet
    Postów: 377 275

    Wysłany: 19 marca, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra32 wrote:
    Hej! I jak u Ciebie wygląda sprawa? Mam ten sam problem co Ty :(
    Ja np, po całym miesiącu sprawdzania i braku kreski zaszłam w ciążę 😜

    26.02.2021 II ❤️
    15.03.2021 jest ❤️
    30.04.2021 👼 😢
    26. 11.2021 II ❤️
    3.12.2021 puste jajo 😭
    28.02.2022 II ❤️
    23.03.2022 jest ❤️ 7tc
    4.11.2022 David 3700g szczęścia
    10 2023 poronienie 7tc 💔

    1.01.2024 starania o kolejną kruszynkę ❤️

    4 2024 biochem

    Jedno szczęście już mam ale serce pragnie więcej 🥺

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ