X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację brak owulacji?
Odpowiedz

brak owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Staram się o dzidzię od pół roku (po długiej przerwie - mam już jedno dziecko w wieku 7 lat), z OvuFriend korzystam od 2 cykli. Jestem w 24 dniu cyklu, stan na wczoraj: śluz płodny od kilku dni, test owulacyjny pozytywny od 3 dni, a temperatura ani drgnie. Czy to możliwe, że pomimo tego cykl jest bezowulacyjny? Któraś z Was tak miała? Dodam, że w poprzednim cyklu OvuFriend wskazał mi owulację w 20 dniu cyklu, więc też dosyć późno...

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do jutra, bo widać, że temperatura pomału się dźwiga. Jutro powinna skoczyć już konkretnie. Ale odpowiadając na Twoje pytania, to tak, jest możliwe, że pomimo śluzu płodnego i pozytywnych testów owulacyjnych do owulacji nie dojdzie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Czekam do jutra...

  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero na dwa trzy dni po potwierdzonej owulce monitoringiem mam skok tempki.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoringu jeszcze nie miałam, to dopiero mój drugi cykl z ovufriend i póki co obserwuję jak to u mnie wygląda. Zdziwiłam się tą temperaturą leniwą i późną owulacją. Zrobiłam na razie badania m.in.progesteron, wyszedł chyba ok. Jak nic nie wyjdzie w tym cyklu to idę z wynikami do gin i zobaczymy co dalej.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie cykle- był śluz, ale temp. nie drgnęła i okazało się,że powstała torbiel. Dlatego jak przez kilka dni nie skoczy to może idź na usg, jeśli masz taką możliwość. Bo ten progesteron Ci wyszedł jako dla fazy po owu?

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki melba, w końcu tempka mi skoczyła, utrzymywała się dość ładnie, ale od 3 dni systematyczny zjazd i testy negatywne. Pozostaje czekać na @ i brać się dalej. A progesteron - tak, wyszedł mi taki po owu (wg przedziału na wynikach mieści się w normie, więc się zasugerowałam że jest ok).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ