Forum W oczekiwaniu na owulację brak owulacji?
Odpowiedz

brak owulacji?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Staram się o dzidzię od pół roku (po długiej przerwie - mam już jedno dziecko w wieku 7 lat), z OvuFriend korzystam od 2 cykli. Jestem w 24 dniu cyklu, stan na wczoraj: śluz płodny od kilku dni, test owulacyjny pozytywny od 3 dni, a temperatura ani drgnie. Czy to możliwe, że pomimo tego cykl jest bezowulacyjny? Któraś z Was tak miała? Dodam, że w poprzednim cyklu OvuFriend wskazał mi owulację w 20 dniu cyklu, więc też dosyć późno...

• m_d_f Autorytet

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do jutra, bo widać, że temperatura pomału się dźwiga. Jutro powinna skoczyć już konkretnie. Ale odpowiadając na Twoje pytania, to tak, jest możliwe, że pomimo śluzu płodnego i pozytywnych testów owulacyjnych do owulacji nie dojdzie.

Starania o drugie dziecko
    2 lata starań/cykle 24-26 dni/ owu 10-11 dc/ fl 14-15 dni

Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami - listopad 2018 (25 cs)
    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    LH:FSH poniżej 0,6
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    Wysoka homocysteina
    TSH 3,880 uIU/ml (lipiec 2018) -> 1,3 uIU/ml (październik 2018)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Czekam do jutra...

• MOJE Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero na dwa trzy dni po potwierdzonej owulce monitoringiem mam skok tempki.

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoringu jeszcze nie miałam, to dopiero mój drugi cykl z ovufriend i póki co obserwuję jak to u mnie wygląda. Zdziwiłam się tą temperaturą leniwą i późną owulacją. Zrobiłam na razie badania m.in.progesteron, wyszedł chyba ok. Jak nic nie wyjdzie w tym cyklu to idę z wynikami do gin i zobaczymy co dalej.

• melba Autorytet

Wysłany: 14 kwietnia 2018, 19:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie cykle- był śluz, ale temp. nie drgnęła i okazało się,że powstała torbiel. Dlatego jak przez kilka dni nie skoczy to może idź na usg, jeśli masz taką możliwość. Bo ten progesteron Ci wyszedł jako dla fazy po owu?

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki melba, w końcu tempka mi skoczyła, utrzymywała się dość ładnie, ale od 3 dni systematyczny zjazd i testy negatywne. Pozostaje czekać na @ i brać się dalej. A progesteron - tak, wyszedł mi taki po owu (wg przedziału na wynikach mieści się w normie, więc się zasugerowałam że jest ok).

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)