X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak owulacji a płodny śluz
Odpowiedz

Brak owulacji a płodny śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzis 40 dzien cyklu, okresu brak na dodatek temperatury ciągle niskie ( brak skoku) od kilku dni zauważyłam plodny sluz ale temperatura nadal nie idzie do góry, co sie dzieje ?? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób wyniki lh i estradiolu i najlepiej na wizytę popatrzyć na usg.

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze masz takie długie cykle? Może owulacja się przesunęła? Robisz testy owulacyjne? Tak jak pisze Ania1003 najlepiej byłoby popatrzeć na usg co się dzieje. Wtedy miałabyś pewność.:) może być tak, że organizm kilka razy podchodzi do owulacji

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już dawno nie miałam az tak dlugiego cyklu .. jesli na dniach tempka nie wzrośnie wybiorę sie do gina bo juz sluz mi sie zmienił ..

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 22 sierpnia 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to cykl bezowulacyjny. Jeśli to jednorazowa sprawa to wszystko ok. Gorzej jeśli się będzie to powtarzać.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ