X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Brak pęcherzyka dominującego
Odpowiedz

Brak pęcherzyka dominującego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lovska Znajoma
    Postów: 17 36

    Wysłany: 7 lutego 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, podczytuje was od jakiegoś czasu (bez logowania) ale w końcu pojawiło mi się pytanie na które nie potrafię znaleźć dokładnej odpowiedzi.
    Zaczęliśmy starania w tym miesiącu o dzidziusia. Robiłam testy owulacyjne, i miałam jedynie jasną drugą kreskę + sama nie zauważyłam w tym miesiącu śluzu owulacyjnego (w czasie kiedy powinien on być).

    byłam wczoraj u ginekologa w 21dniu cyklu, i pani stwierdziła że mam tylko malutkie pęcherzyki bez pęcherzyka dominującego. stwierdzając że ma nadzieję że to tylko w tym miesiącu.
    Mam normalnie miesiączki co 28 dni. czy w tym cyklu dostanę miesiączkę jeżeli to był miesiąc bezowulacyjny?
    I czy w 21 dniu cyklu powinien być jeszcze widoczny ten pęcherzyk dominujący?
    Czy po pęknięciu jeszcze go widać?

    oar8csqvpl228bz5.png
  • Lovska Znajoma
    Postów: 17 36

    Wysłany: 9 lutego 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam. Nigdy nie stwierdzono u mnie nic takiego. Dopiero od miesiąca się zaczęliśmy starać, ale jako praktykujący chrześcijanie zawsze stosowaliśmy metodę mierzenia temperatury i miesiączka była regularnie co 28 dni.

    I akurat pierwszy miesiąc starań a tu takie zawirowania, i .. dostałam wczoraj miesiączkę. W 23 dniu cyklu. Dla mnie szok. Ale dziękuję za odpowiedź mam nadzieję że ten miesiąc będzie normalny :)

    oar8csqvpl228bz5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ