Forum W oczekiwaniu na owulację Brązowy okres
Odpowiedz

Brązowy okres

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Agatkaaa Znajoma
  Postów: 20 0

  Wysłany: 29 maja 2016, 16:10

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej piszę bo potrzebuję porady bo zgłupiałam konkretnie otóż 31nia cyklu powinnam dostać okres i zamiast okresu pojawiło się brązowe plamienie początkowo to zbagatelizowałam i nawet ucieszyłam się, że może akurat jestem w ciąży te plamienie było bardzo skąpe nawet nic na wkładce nie było jedynie kiedy się podcierałam widziałam smugę brązową teraz to plamienie się nie kończy i ciągle jest bardzo brązowy nie ma oni kropli żywej krwi trwa to od 22 maja do teraz (spokojnie obyło by się jedna wkładka) a dodam, że byłam pierwszy miesiąc na duphostanie który brałam od 18 do 28 dnia cyklu. I teraz nie wiem czy te plamienie to zaliczyć do zwykłej miesiączki czy nadal traktować to jako zwykłe plamienie bo w tym miesiącu tez muszę brać duphostan ale teraz już nie wiem kiedy mam go wziąć skoro nawet nie wiem czy te plamienie to normalny okres może mogłybyście wejść na moją tablice z temperaturami i coś mi poradzić bo ja naprawdę zgłupiałam. Oczywiście udam się do lekarza jak najszybciej ale może któraś z was wie coś na ten temat.

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2016, 19:24

 • orchid Przyjaciółka
  Postów: 103 22

  Wysłany: 29 maja 2016, 18:49

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Masz plamienie trwające już ponad miesiąc? Robiłaś test ? Myślę, że koniecznie powinnaś się skonsultować z lekarzem

 • Agatkaaa Znajoma
  Postów: 20 0

  Wysłany: 29 maja 2016, 19:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  tak test robiłam test i jest negatywny i kurcze walnęłam się z data zaczęło się 22 maja wiec to trwa 7 dni a nie miesiąc (gapa ze mnie) tyle ze te plamienie jest cały czas brązowe i bardzo skąpe.

 • orchid Przyjaciółka
  Postów: 103 22

  Wysłany: 29 maja 2016, 20:09

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Po ostatniej dawce duphastonu @ może przyjsc nawet 10 dni później, ja tez po nim miałam takie plamienia, skocz jutro na betę żeby rozwiać wątpliwości :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego